Neler Yeni

arkadaşlar bu site gerçek puma sitesimi

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Sahte gibi ama güzel yapmışlar. Birkaç ayakkabı baktım bütün bedenler stokta outlet mağazasında ne hikmetse. Ama mail sallayarak giriş yapamadım orası biraz ilginç.

burak3478

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahte gibi ama güzel yapmışlar. Birkaç ayakkabı baktım bütün bedenler stokta outlet mağazasında ne hikmetse. Ama mail sallayarak giriş yapamadım orası biraz ilginç.
hiçbir yerde aradığım ayakkabı stokta yok sadece burda var bütün bedenleri banada sahte gibi geldi

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
https://www.puma-turkiye-outlet.com/ puma nın gerçek sitesimi çözemedim beyler bi şüphelendim gerçek sitesimidir dolandırılmayalım ciddi indirimler var
Bir sitenin sahte olup olmadığını en basitinden hakkımızda kısmını inceleyerek anlarsınız saçma sapan mail adresleri veya bilgiler varsa sahtedir.

Çünkü bunun orjinaliyle aynı yaparsalar çok yüksek derecede cezaları var bu riske giremezler genelde.

Aşşağıdada bunun örneğini görüyorsunuz yazım hataları bile var ize ulasın ne , bunun yanında kimi yeri ing kimi yeri türkçe çok amatörce yapılmıs bir site.

Ekran görüntüsü 2024-04-02 042037.pngEkran görüntüsü 2024-04-02 042314.png

Ekran görüntüsü 2024-04-02 042849.png

orinal sitesi iletişim bilgilerindeki www.puma.com.tr dir sizin attığınız site çok amotrce yapılmıs sahte bir site.

Son düzenleme:

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Buram buram sahtelik kokuyor linkten :D

Top Bottom