Neler Yeni

Arkadaşlar Discord Hesabım Çalınmış

"thorxium"

80+ Bronze
Arkadaşlar Discord Hesabım Çalınmış Yada Onun Gibi bir şey. 2 Aydır Hesabıma Girmiyordum Girdiğimde İse Sunuclarımdan Çıkılmış "İnsanlara Birileri Benim Hesabımdan Fake Nitro Kodu Atılmış" Ve Hesabım Darmaduman Edilmişti Ve Şu Sıralarda İnternetimde Sorunlar Vardı Arasıra Siteler Kapanıp "Birileri Bilgilerine Erişmek İstiyor Olabilir Diye Hata Veriyordu Google.

Yardım Ederseniz Sevinirim.

Teşekkürler...

(Ve bende zaten hali hazırda nitro vardı ben bir nitro linkine falan tıklamadım birileri benim adıma başka kişilere atmıştı.)

Son düzenleme:

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,125
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Hocam hiç bir şey anlamadım bir daha yazarmısınız.

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ya malmısın sahte virüs sitesine atıyo sizin gibileri nasıl alıyolar buraya.
Yazdığından hiçbir şey anlaşılmıyor modemi resetle şifreni değiştir yapabileceğin başka bir şey yok zaten böyle basit şeyleri bile soracaksan benim değil senin gibileri buraya almamaları lazım

"thorxium"

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam hiç bir şey anlamadım bir daha yazarmısınız.
Discord Hesabım Çalınmış Yada Birisi Almış Sunuculardan Falan Çıkmış Birilerine Fake Nitro Atmış Ne Yapmam Gerekiyo Ne Yapmam Gerek Ve Bilgisayarım Hacklennmiş Olabilir İnternetim Falan Gitmişti Yardım Ederseniz Sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazdığından hiçbir şey anlaşılmıyor modemi resetle şifreni değiştir yapabileceğin başka bir şey yok zaten böyle basit şeyleri bile soracaksan benim değil senin gibileri buraya almamaları lazım
Hahaha Olum ŞakaMısın Sen bir şey sorduk biliyoruz belki başka bir şey bilirsiniz diye ve çok basit bir şey gerçekten Dalga geçmek çok mantıklı seni ailen yatiştiremediyse bennim yapabileceğim bir şey yok sormak yasakmı bu site neden var sana açıkıklama yapmak zorundamıyım.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,125
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Discord Hesabım Çalınmış Yada Birisi Almış Sunuculardan Falan Çıkmış Birilerine Fake Nitro Atmış Ne Yapmam Gerekiyo Ne Yapmam Gerek Ve Bilgisayarım Hacklennmiş Olabilir İnternetim Falan Gitmişti Yardım Ederseniz Sevinirim.

Hahaha Olum ŞakaMısın Sen bir şey sorduk biliyoruz belki başka bir şey bilirsiniz diye ve çok basit bir şey gerçekten Dalga geçmek çok mantıklı seni ailen yatiştiremediyse bennim yapabileceğim bir şey yok sormak yasakmı bu site neden var sana açıkıklama yapmak zorundamıyım.
Eğer hesabına erişebiliyorsan şifreyi değiştirmeyi dene.Muhtemelen sadece discord hesabına bir şey olmuştur bedava nitro tarzı şeylere tıkladıysa.Bilgisayara bir şey olacağını düşünmüyorum en fazla discord hesabın gider.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Eğer sende diğer insanlar gibi kanıpta o free nitro linklerine tıklarsan tabi hesabını kaparlar. Eğer hala erişim varsa 2AD ekle şifre falan değiştir.

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655

Hahaha Olum ŞakaMısın Sen bir şey sorduk biliyoruz belki başka bir şey bilirsiniz diye ve çok basit bir şey gerçekten Dalga geçmek çok mantıklı seni ailen yatiştiremediyse bennim yapabileceğim bir şey yok sormak yasakmı bu site neden var sana açıkıklama
Burda boyle konusman rahatsiz edici gidib free nitro alma cabalarina girersen hesabini kaptirirsin iste ikili dogrulama bir sey yap belki kurtarirsin

şahin doğan

80+ Platinum
Ya malmısın sahte virüs sitesine atıyo sizin gibileri nasıl alıyolar buraya.
kendi hesabını sen koruyamıyorsan biz ne yapalım burada ağlama git annene falan söyle belki polisi arar

"thorxium"

80+ Bronze
Eğer sende diğer insanlar gibi kanıpta o free nitro linklerine tıklarsan tabi hesabını kaparlar. Eğer hala erişim varsa 2AD ekle şifre falan değiştir.
Ya siz anlamıyomusunuz beeen dcye 2 aydır girmiyorum hesabaaa girdigimdeee anlıyomusun girdigimde sunucluardan çıkılmış ve birkaç kişiye fake nitro atmışlar fark edilyo allta link yazıyoya anladınmı.

Burda boyle konusman rahatsiz edici gidib free nitro alma cabalarina girersen hesabini kaptirirsin iste ikili dogrulama bir sey yap belki kurtarirsin
Ya abi noluyo ben bir şey yapmadım anlamıyomusunuz ben 2 aydır girmiyorum ben nitro almadım bende vardı zaten anlamıyomusunuz ya biri fake nitro atmış bu gün girdim benim hesabımdan başkalarına allah allah ya.

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Ya siz anlamıyomusunuz beeen dcye 2 aydır girmiyorum hesabaaa girdigimdeee anlıyomusun girdigimde sunucluardan çıkılmış ve birkaç kişiye fake nitro atmışlar fark edilyo allta link yazıyoya anladınmı.

Ya abi noluyo ben bir şey yapmadım anlamıyomusunuz ben 2 aydır girmiyorum ben nitro almadım bende vardı zaten anlamıyomusunuz ya biri fake nitro atmış bu gün girdim benim hesabımdan başkalarına allah allah ya.
Ya anlayamıyorum yaa bennn anlayamıyoruummm. Bende diyorum ki şifreni değiştir anlıyor musuuuun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,822
Üyeler
138,414
Son üye
Mertqed
Top Bottom