Neler Yeni

Arkadaslar Display port kablosu ve HDMI arasında ne gibi farklar var ?

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
Çok ince geliyor derken? Tam anlayamadım. Ben öyle bir sorunla karşılaşmadım.
aga şöyle diyim hdmı ile laptoba taktm film açtım. normalde cıkan ses cıkmadı. sesin şiddetinde sorun yok ama sesi çok ince cıkıyor. mesaj olarak atayımmı bir video

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
aga şöyle diyim hdmı ile laptoba taktm film açtım. normalde cıkan ses cıkmadı. sesin şiddetinde sorun yok ama sesi çok ince cıkıyor. mesaj olarak atayımmı bir video
Atarsanız daha anlaşılır olur. Buraya atabilirsiniz, bilen arkadaşlar da yardımcı olur.

soyluadam

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Display Port ile hem Sync desteği açarsın hem de HDMI ye göre daha iyi Hz değeri alırsın.

dr_mrh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
emrah
Başka bir kaynaktan deneyin ses aynı mı çıkıyor, mesela evdeki TV de uydu alıcı da falan .
Bir de monitörün 3.5 mm girişi varsa oradan deneyin . Bu monitör lerde çok da iyi ses çıkmıyor zaten

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
Başka bir kaynaktan deneyin ses aynı mı çıkıyor, mesela evdeki TV de uydu alıcı da falan .
Bir de monitörün 3.5 mm girişi varsa oradan deneyin . Bu monitör lerde çok da iyi ses çıkmıyor zaten
monitörü kapatım bazamın altına koymustum. daha kasa gelmedigi için. şimdi birdaha denedm düzelmiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atarsanız daha anlaşılır olur. Buraya atabilirsiniz, bilen arkadaşlar da yardımcı olur.
aga düzelmiş ya nedenini analmadım. ilk actıgımda sanki ekolayzer ile oynanmıs gıbıydı

Top Bottom