Neler Yeni

Arkadaşlar forum gayet iyi çalışîyor mobil uygulamaya gerek yok

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
Arkadaşlar gün aşırı bu mesajı görmekten bıkanlardan biriyim lütfen mobil uygulama gelsin demenize gerek yok başka forunların arayüzü bu kadar iyi olmadigi icin mobil uygulama cikartıyolar. @Abdullah Hacıgül e bu forumu bu kadar güzel ve sade yaptığı için teşekkür ederim.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,327
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Mi 9T gibi orta seviye bir cihazda masaustu gorunumunde kullaniyorum sorun yok. Millet gidip 10 bin TL'lik telefonda kasıyor diyor ilginç :D

OnlyEmreks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Emre kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi 9T gibi orta seviye bir cihazda masaustu gorunumunde kullaniyorum sorun yok. Millet gidip 10 bin TL'lik telefonda kasıyor diyor ilginç :D

Bendede xioami note 8 pro var. Daha hiç bilgisayardan girmedim yatagımda yatarken rahatça yazıyorum 😀

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Mobil uygulama fuzuli bir uğraştan başka bir şey olmayacaktır. İlerde belki düşünülebilir. Şu an XenForo mobil cihazlarda bunu karşıladığını düşünüyorum.

bariskaratas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Barış
Arkadaşlar gün aşırı bu mesajı görmekten bıkanlardan biriyim lütfen mobil uygulama gelsin demenize gerek yok başka forunların arayüzü bu kadar iyi olmadigi icin mobil uygulama cikartıyolar. @Abdullah Hacıgül e bu forumu bu kadar güzel ve sade yaptığı için teşekkür ederim.
Bende j6 var cihazdan dolayı çöküyor habire

Top Bottom