Neler Yeni

Çözüldü✓ Arkadaşlar laptop um çok ısınmaya başladı yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rahman Can
Laptop um 3-4 gün öncesine kadar normal bi şekilde çalışıyo du yük altında kalsada fanları çok çalışmıyodu ısınmıyodu ancak nedense bi anda fan deli gibi çalışmaya başladı Cpu-Z yardımıyla yaptığım stres testinde maksimum 97 dereceyi gördüm.
Laptop um Asus Vivobook 16X X1603ZA modelli bilgesayar.
i3-1220p işlemci
ekran kartı yok
8gb ram
512gb ssd
bu da linki
eğer sıcaklıklar normal değilse nasıl bir çözüm bulanilirim? tavsiyelerinizi bekliyorum

ugrasln39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Uğur Aslan
Laptop um 3-4 gün öncesine kadar normal bi şekilde çalışıyo du yük altında kalsada fanları çok çalışmıyodu ısınmıyodu ancak nedense bi anda fan deli gibi çalışmaya başladı Cpu-Z yardımıyla yaptığım stres testinde maksimum 97 dereceyi gördüm.
Laptop um Asus Vivobook 16X X1603ZA modelli bilgesayar.
i3-1220p işlemci
ekran kartı yok
8gb ram
512gb ssd
bu da linki
eğer sıcaklıklar normal değilse nasıl bir çözüm bulanilirim? tavsiyelerinizi bekliyorum
bu sıcaklarda bence normal, sıcaklığı azaltmak için laptopu yerden bi kaç cm yukarı kaldır yada direk laptop soğutucu standı al hem yukarı kaldırmış olursun hem ek soğutma olur ben şuanda laptop soğutucu standı kullanıyorum gerçekten işe yarıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Rahman Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sıcaklarda bence normal, sıcaklığı azaltmak için laptopu yerden bi kaç cm yukarı kaldır yada direk laptop soğutucu standı al hem yukarı kaldırmış olursun hem ek soğutma olur ben şuanda laptop soğutucu standı kullanıyorum gerçekten işe yarıyor
Tavsiyen için teşekkürler. Bende öyle bir şey yapmayı düşünüyodum ama işe yaramayacağından endişelenmiştim.
Teşekkürler.

kokay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
gökay
Hocam iyi günler.
benim şahsi düşüncem laptobunun soğutma sistemi dandik yapıldığı için ısınma sorunu yaşıyorsun.
Eğer harici bir ekranın varsa aç laptobun altını soğutma borularının üstüne bir tane soğutucu koyun.
Kendi laptobuma böyle yaptım
WhatsApp Image 2024-07-18 at 13.05.33 (1).jpeg
WhatsApp Image 2024-07-18 at 13.05.33.jpeg
WhatsApp Image 2024-07-14 at 23.57.06.jpeg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,506