Neler Yeni

Arkadaşlar Sizce Benim Sosyal Biri Olma İhtimalim Ne Kadar?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Sosyal olmak, arada sırada eğlenceli yerlerde takılan birisi olmak isterdim ama bunun pek oluru yok gibi ya.

Hani şimdi para desen para yok, fazla iletişim kurabilen birisi de değilim. Bana kalan tek ihtimal de asosyallik sanırım bu durumda.

Bazı kişileri görüyorum arkadaşlarıyla, sevgilileriyle dışarı çıkıyorlar, tatile gidiyorlar vs. vs. (parayı da, bunları yapacak özgüveni de nerden buluyorlarsa artık) Kendime bakıyorum; 20 yaşına geldim arkadaşım bile yok. Ailem dışında beni tanıyan yoktur şaka maka

Geçen bir işi halletmek için dışarı çıkmak zorunda kaldım, yolda kız gördüm baya hoşuma gitti. Şimdi depresyondayım. İstisnasız her dışarı çıkmak zorunda kaldığımda güzel bir kız görüyorum, sonra eve girince depresyon oluşuyor. Sırf bu yüzden olabildiğince evden çıkmıyorum.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Daha çok dışarı çık. Umursama depresyon mepresyon. Adam akıllı arkadaş edin. Gerisini halledersin sonra.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Kanka takma kafana asosyal olmak kadar güzel bir şey yok bu dünyada o öz güveni yüksek olan kişiler kendi iç dünyalarında yıkık bize gülüp evde ağlıyorlar eminim ben de 14 yaşındayım daha kız arkadaşım bile olmadı flört bile yok.

tamer oyunda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,645
İsim
-
Kanka takma kafana asosyal olmak kadar güzel bir şey yok bu dünyada o öz güveni yüksek olan kişiler kendi iç dünyalarında yıkık bize gülüp evde ağlıyorlar eminim ben de 14 yaşındayım daha kız arkadaşım bile olmadı flört bile yok.
Benimde kız arkadaşım yok yalnız hissediyorum kendimi ara sıra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asosyal avuntusu dedikleri bu işte.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Olay samimilikte. Git parka mesela tanışmaya çalış biriyle. Ama seni kullanıp kullanmayacaklarını anlaman gerek.
Arkadaş paldır küldür birisiyle tanışabilsem sosyal olurdum heralde bugüne kadar. Bu dediğini sosyal kişiler bile yapamaz bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Banane ben böyle mutluyum o beş para etmeyecek benimle alay eden arkadaşlarım için kendimi hırpalayamam şeytan görsün yüzlerini.
Sen komplekslisin, kendini avutuyorsun şu an.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Sen komplekslisin, kendini avutuyorsun şu an.
Kendimi avutuyorsam ne de güzel yapıyorum ama bu sene liseye geçtim bu da yeni arkadaşlar ve kaliteli dostlar kurmak için bir fırsat ben bunu kesinlikle değerlendirip yi bir izlenim bırakmaya çalışacağım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Kendimi avutuyorsam ne de güzel yapıyorum ama bu sene liseye geçtim bu da yeni arkadaşlar ve kaliteli dostlar kurmak için bir fırsat ben bunu kesinlikle değerlendirip yi bir izlenim bırakmaya çalışacağım.
Bir şey değişmez.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Top Bottom