Neler Yeni

Arkadaşlar Sizce Benim Sosyal Biri Olma İhtimalim Ne Kadar?

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Doğru, tercih edenleri itici buluyorum çünkü istemediğimiz, bıktığımız şeyi tavsiye ediyorlar. İlgi çekmeye çalış da ilgi nasıl çekelim.
Yani demek istediğim uğraş bi meziyet edin herhangi bir konuda kendini geliştir spor,sanat ya da bambaşka şeyler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Okulda'ki ortamlardan genelde hep dışlandım dostum Anaokulunda bile dışlandım o kadar söyleyeyim sana
Yani bizde aynı şekil. Dışlanmak demeyelim de, peşimden koşan yoktu. Herkesin belirli bir ortamı vardı bizim olmazdı.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Yani bizde aynı şekil. Dışlanmak demeyelim de, peşimden koşan yoktu. Herkesin belirli bir ortamı vardı bizim olmazdı.
ben dışlandım dostum ama dışlayanlarada bakıyorumda gerçekten değmez biliyor musun o ortama girmeye gerçekten

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Okulda'ki ortamlardan genelde hep dışlandım dostum Anaokulunda bile dışlandım o kadar söyleyeyim sana
Aynı şekilde ya eğlence objesi oldum ya da dışlandım ve en kötüsü de bir şey yaptıklarında yapmayın dememe rağmen durmuyorlar örnek olarak sürekli kafama vurup duruyorlar ama ben bunu istemiyorum çok güzel bir espri yapsam kimse gülmüyor ama başka bir arkadaşım aynı espriyi yapınca herkes gülüyor ve bu tamamen arkadaşlarımın karaktersizliğinden kaynaklanıyor ben de güçlü ve kalıplı birisi olmadığım için hep altta kalıyorum.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Aynı şekilde ya eğlence objesi oldum ya da dışlandım ve en kötüsü de bir şey yaptıklarında yapmayın dememe rağmen durmuyorlar örnek olarak sürekli kafama vurup duruyorlar ama ben bunu istemiyorum çok güzel bir espri yapsam kimse gülmüyor ama başka bir arkadaşım aynı espriyi yapınca herkes gülüyor ve bu tamamen arkadaşlarımın karaktersizliğinden kaynaklanıyor ben de güçlü ve kalıplı birisi olmadığım için hep altta kalıyorum.
Kesinlikle ben de aynı durumdayım tıpa tıp seni çok iyi anlayabiliyorum ama bunları yapan insanlara bakıyorum dostum gerçekten değmez biliyor musun ilerde illa benim kafa yapımda birileri illa çıkacak karşıma dert etmeye gerek yok ondan dolayı

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Kanka takma kafana asosyal olmak kadar güzel bir şey yok bu dünyada o öz güveni yüksek olan kişiler kendi iç dünyalarında yıkık bize gülüp evde ağlıyorlar eminim ben de 14 yaşındayım daha kız arkadaşım bile olmadı flört bile yok.

Flört olmuştur, eğer olmadıysa bir terslik vardır.

Doc Psycho

80+ Bronze
Dostum şimdi bakayım foruma dedim gördüm bunu ben 18 yaşındayım benim küçüklüğüm de böyleydi taa ki doğru arkadaşları bulana kadar emin ol kalıp güç hiç önemli değil ne yapıyorsan beyinle yapıyorsun. Hiç böyle şeylere takma sadece doğru insanları bul gerisi gelecektir esprilere de gülünür. Kafana da vurulmaz sen sadece ağırdan sat. Karşı tarafın fiziğine de aldırma sesin çıksın. Ezilirsen ezmeye devam ederler.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Kesinlikle ben de aynı durumdayım tıpa tıp seni çok iyi anlayabiliyorum ama bunları yapan insanlara bakıyorum dostum gerçekten değmez biliyor musun ilerde illa benim kafa yapımda birileri illa çıkacak karşıma dert etmeye gerek yok ondan dolayı
Zaten kafama takmıyorum ve cidden onlar için değmez tek üzüldüğüm şey bizim sınıfta mustafa mert adında bir çocuk var iyi ve zeki bir çocuk ama karaktersiz arkadaşlarıma yaranmaya çalışıyor ne kadar onu o yoldan çekmeye çalışsam da olmadı.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,622
İsim
Eren Yeager
Zaten kafama takmıyorum ve cidden onlar için değmez tek üzüldüğüm şey bizim sınıfta mustafa mert adında bir çocuk var iyi ve zeki bir çocuk ama karaktersiz arkadaşlarıma yaranmaya çalışıyor ne kadar onu o yoldan çekmeye çalışsam da olmadı.
Yapacak bir şey yok deneyimleyerek öğrenir insanlar o da anlar yakında ne olduğunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,016
Üyeler
140,588
Son üye
Çiftçi
Top Bottom