Neler Yeni

Arkadaşlar Sizce Benim Sosyal Biri Olma İhtimalim Ne Kadar?

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
Dostum şimdi bakayım foruma dedim gördüm bunu ben 18 yaşındayım benim küçüklüğüm de böyleydi taa ki doğru arkadaşları bulana kadar emin ol kalıp güç hiç önemli değil ne yapıyorsan beyinle yapıyorsun. Hiç böyle şeylere takma sadece doğru insanları bul gerisi gelecektir esprilere de gülünür. Kafana da vurulmaz sen sadece ağırdan sat. Karşı tarafın fiziğine de aldırma sesin çıksın. Ezilirsen ezmeye devam ederler.
Zaten bu sene ses çıkartmaya başlayınca gariplerine gitti ve bu durumu kaldıramadılar zaten tam olarak asosyal olmam bu sene başladı.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun

Doc Psycho

80+ Bronze
Zaten bu sene ses çıkartmaya başlayınca gariplerine gitti ve bu durumu kaldıramadılar zaten tam olarak asosyal olmam bu sene başladı.
Havlayan köpek ısırmaz bunu unutma sessizden kork ama onlardan asla. Sana dediğim gibi doğru arkadaşlar bulmaya çalış bak ben 18 yaşındayım toplasan 8-10 arkadaşım var böyle dost diyebileceğim çok olması da zararlı. Ben bu arkadaşlarımla oturup ciddi ciddi sohbet de edebiliyorum sabahlara kadar oyun da oynayabilirim zaten genelde olgunlaşma lise 2 nin yazında başlıyor 2 sene dayan rahatlarsın.

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
İnternetten bulunur de mi? Yüzyüze iş görüşmesine gidemem çünkü pat diye.
Sen diyelimki işi internetten buldun aradın konuştun bu adamların karşısına hiç çıkmayacak mısın ? Çıkacaksın.Hiç iş arkadaşların olmayacak mı ? Olacak.En baştan yüzleş bu durumla gerekirse evde pratik yap karşında bir insan varmış gibi yoksa işe başlayınca insanlarla nasıl iletişim kuracaksın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Havlayan köpek ısırmaz bunu unutma sessizden kork ama onlardan asla. Sana dediğim gibi doğru arkadaşlar bulmaya çalış bak ben 18 yaşındayım toplasan 8-10 arkadaşım var böyle dost diyebileceğim çok olması da zararlı. Ben bu arkadaşlarımla oturup ciddi ciddi sohbet de edebiliyorum sabahlara kadar oyun da oynayabilirim zaten genelde olgunlaşma lise 2 nin yazında başlıyor 2 sene dayan rahatlarsın.
8-10 olmasına bile gerek yok 3-4 tane olsun ama sağlam olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Necmi Necmullah
Sen diyelimki işi internetten buldun aradın konuştun bu adamların karşısına hiç çıkmayacak mısın ? Çıkacaksın.Hiç iş arkadaşların olmayacak mı ? Olacak.En baştan yüzleş bu durumla gerekirse evde pratik yap karşında bir insan varmış gibi yoksa işe başlayınca insanlarla nasıl iletişim kuracaksın ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ "İş var mı?"
- "Yok"

cevabı almamak için internetten diyorum. İşin olacağını bilsem giderdim heralde.

terebayt

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,518
İsim
Abdullah Furkan Coşgun
3-4 e bile gerek yok benim için 1-2 tane olsun has olsun yeter sonuçta 2 tane 50 kuruş da 1 lira yapar 1 tane 1 lira da.

MdlTTesla

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Muhammed Altın
Para şart değil.
Kafeye gidersin ,boğazda yürürsün,maç yaparsın,yüzersin,vs.....
Senin amacın sosyal olmak değilde zina yapmak için otele gitmek galiba.
Gerçekten sevgili edinmek ve onunla vakit geçirmek istiyorsan dediklerim bile eğlenebilirsin.
Öyle çokda para değil. Bu saydıklarım bu para yoksa bile çalış kazan.
Çalışamıyorsan ise diyeceğim şu welcome the kapitalizm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,845
Üyeler
138,419
Son üye
nebileyimisteaga
Top Bottom