Neler Yeni

Arkadaşlar sizce nasıl laptop?

Eyüpcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eyüpcan Aksu

Arkadaşlar bu bilgisayar sizce nasıl amd li bir bilgisayarı ilk defa kullanacağım çok ısınırmı? Ekran kartı csgo valorant veya nba 2k15 tarzı oyunlar için yeterlimi?

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Gayet iyi bu işlemci bildiğim kadarıyla 12nm yani ısınmaz diye düşünüyorum ancak Laptoplar genel olarak ısınır.Dediğin oyunları oynatır olmadı soğutucu alır dizginlersin.

Eyüpcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eyüpcan Aksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki önerebileceğiniz bi soğutucu var mı uygun fiyatlı.

Yağız 111

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
Cevaplarınız için teşekkür ederim. Peki önerebileceğiniz bi soğutucu var mı uygun fiyatlı.
eski bilgisayarımda bunu kullanıyordum baya işe yarıyor fakat fanın fazla ses çıkarmasına neden oluyor diye duydum kısmen doğru ama alıcağın bilgisayar ikinci el ise kullanabilirsin

Eyüpcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eyüpcan Aksu
eski bilgisayarımda bunu kullanıyordum baya işe yarıyor fakat fanın fazla ses çıkarmasına neden oluyor diye duydum kısmen doğru ama alıcağın bilgisayar ikinci el ise kullanabilirsin

Hmm teşekkür ederim öneri için. Bilgisayar şuan stokta yok ama geldiği zaman alıcam sıfır pc olucak yani.

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,238
İsim
........
illa laptop deilde kasa alsan o fiyat bandında daha iyi bir bilgisayar alabilirsin ama sana kalmış

Eyüpcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eyüpcan Aksu
illa laptop deilde kasa alsan o fiyat bandında daha iyi bir bilgisayar alabilirsin ama sana kalmış

Aslında kasa almak istiyordum fakat bilgisayarı ailecek ortak kullanacağız ve kardeşlerim ödev yaparken bazen farklı odaya gitmek zorunda kalıyorlar bu yüzden dizüstü almak zorunda kaldık ilerde nasip olursa masaüstüne geçeceğim zaten.

Swarthy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yağız Ceyran

Arkadaşlar bu bilgisayar sizce nasıl AMD li bir bilgisayarı ilk defa kullanacağım çok ısınırmı? Ekran kartı csgo valorant veya nba 2k15 tarzı oyunlar için yeterlimi?
Eğer oyun odaklı kullanacaksan Monster'ın ABRA serisini kullanmanı öneririm. 5000TL'ye iyi bir ABRA serisinden bilgisayar bulabilirsin. Ama diyorsan "Ben çoğunluk olarak film/dizi izleyeceğim canım sıkıldığında oyun oynayacağım" gayet güzel bir bilgisayar. Oyun odaklı alıyorsan 256 GB'ın yeteceğini de düşünmüyorum ve AMD'nin U serilerinin iş odaklı olduğunu bilmeni isterim. Kısacası oyun değil gayet iyi bir iş bilgisayarı. Ama CS:GO tarzı oyunları (very low'da oynandığı için genelde) rahatlıkla oynayabilirsin.

Eyüpcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eyüpcan Aksu
Eğer oyun odaklı kullanacaksan Monster'ın ABRA serisini kullanmanı öneririm. 5000TL'ye iyi bir ABRA serisinden bilgisayar bulabilirsin. Ama diyorsan "Ben çoğunluk olarak film/dizi izleyeceğim canım sıkıldığında oyun oynayacağım" gayet güzel bir bilgisayar. Oyun odaklı alıyorsan 256 GB'ın yeteceğini de düşünmüyorum ve AMD'nin U serilerinin iş odaklı olduğunu bilmeni isterim. Kısacası oyun değil gayet iyi bir iş bilgisayarı. Ama CS:GO tarzı oyunları (very low'da oynandığı için genelde) rahatlıkla oynayabilirsin.

Cevabın için teşekkür ederim. Genel olarak dizi/film vs için kullanıcam arada oyun oynamak için girerim zaten o yüzden oyun odaklı bir laptop bakmak istemiyorum.

Top Bottom