Neler Yeni

Öneri Arkadaşlar ssd ler arasında kararsız kaldım help

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Arkadaşlar çok kararsız kaldım f/p açısında sizce hangisini tercih etmeliyim sizin tercihlerinize önem veriyorum lütfen 2dk nızı ayırıp fiyatlara ve özelliklerine bakarmısınız

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Sandisk m2 alın hocam.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Hamza Ziya Üstün
Bana en iyisi bu gibi geldi okuma yazma oranı olarak çok iyi görünüyor ama bir araştırın derim kronik sorunu yoksa alın

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Arkadaşlar çok kararsız kaldım f/p açısında sizce hangisini tercih etmeliyim sizin tercihlerinize önem veriyorum lütfen 2dk nızı ayırıp fiyatlara ve özelliklerine bakarmısınız

Samsung m2 öneririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana en iyisi bu gibi geldi okuma yazma oranı olarak çok iyi görünüyor ama bir araştırın derim kronik sorunu yoksa alın
evet en yüksek rakamlar bunda ama sandisk le samsung arasinda bi marka farki bi güvenilirlik farkıda söz konusu bende zaten 256 gb samsung nvme m2 ssd var gayet memnunum zaten samsung kullanip memnun kalmayan görmedim ama sandisk hiç kullanmadim sıkıntı sı olurmu falan diye aklıma takıldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sandisk m2 alın hocam.
hangisi extreme pro mu yoksa normal sata 2.5 olanımı kullandınız mı veya çevrenizde kullanan varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Toshiba'yı alabilirsin. okuma yazma hızı da güzel.
benimde aklım onda hemde güvenilir toshibanin ssdleri sıkıntısız aklımda şuan samsung 860 evo yla toshibanınki var hala karar veremedim birisi ssd di 1 numara ama okuma yazması 500-599
diğeri de gene güvenilir bir marka ama okuma yazmasi 1700-1500 karar vermek çok zor 860 evo alan birisi şey yazmiş uyduruk bi m2 alacağınıza 860 evo sata alın daha iyi daha hızlı falan yazmış o yorumda düşündürdü beni

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,156
İsim
Hamza Ziya Üstün
Sandis western digital markasının alt markası gibi bir şey xiaomi ile redmi gibi güvenilir markalar

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hiç biri değil.
Bunlar daha kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
Samsungdan şaşma başka hiçbir marka SSD konusunda yanına bile yaklaşamıyor.
860 evo m2 nin m2 olmasina rağmen okuma yazma hızları düşük geldi o düşündürüyor sanki sata ssd gibi ama m2 yazmışlar o okuma yazma hızına rağmen

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
860 evo m2 nin m2 olmasina rağmen okuma yazma hızları düşük geldi o düşündürüyor sanki sata SSD gibi ama m2 yazmışlar o okuma yazma hızına rağmen
Samsung tam dedikleri değerleri veriyor ve çok uzun ömürlü stabil dalgalanma olmadan çalışıyor, diğer marka 1500 diyor dosya atmaya başlıyorsun 1500 le falan başlıyor sonra 400lere falan düşüyor. Samsung bu konuda çok iyi.

Son düzenleme:
Top Bottom