Neler Yeni

Arkadaşlar Xfx rx 5600xt thicc II pro mu ? Thicc III Ultra mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Furkan Öztürk
THIC 2 : LINK
THIC 3 : LINK

Arkadaşlar soru açık bu ekran kartlarının biosunda falan sıkıntı var mı ben anlamam pek ama ince hesaptan toplu alıyorum ikisinin arasında toplu aldığım için fark 33 lira ve thic 2 daha pahalı anlamadığım thic 3 ün pahalı olması gerekmez mi ? sizce hangisini tercih etmeliyim ?

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,104
İsim
Mert Metshi

Arkadaşlar soru açık bu ekran kartlarının biosunda falan sıkıntı var mı ben anlamam pek ama ince hesaptan toplu alıyorum ikisinin arasında toplu aldığım için fark 33 lira ve thic 2 daha pahalı anlamadığım thic 3 ün pahalı olması gerekmez mi ? sizce hangisini tercih etmeliyim ?
ben kullanıyorum 3 fanlıyı çift bios olduğu için sıkıntı çıkmaz birine bir şey olursa diğerine geçersin + olarak ekran kartının geliş voltajı çok fazla 972 voltaj ile geldi ısınıyordu msi afterburner ile 920 ye çektim direkt sıkıntı çıkmadı şimdi daha da düşürmeyi deneyeceğim

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

2 fanlı model arkadaşta var hiç sorunu yok fakat bence 3 fanlı alınır

Top Bottom