Neler Yeni

Artık Rahat Uyuyabiliyorum

cornlov

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Caner kart
Yıllardır uyku problemlerim vardı,
Yatağa yatıp gözlerimi kapatınca aklımda bir sürü düşünce oluyordu. Endişeler ardından geliyordu. Aklıma telefondan yağmur sesi dinlemek geldi. Bir süre aşırı rahatladım, sonra "Yiruma" nın piano şarkılarını dinlemeye başladım. (Favorim Kiss The Rain)
Şimdi "Miserere Mei Deus" adında bir çeşit ilahi keşfettim. Tüm dinlere saygım var. Belki daha önce hiç duymamışsınızdır diye konuya ekliyorum. Aylardır bunu dinlerken uyuyorum artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ad
Böyle uyku verimi düşmüyor mu? Sürekli ses olduğu için derin uykuya geçemiyorsun

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Pukiina
Zamanında bir yerde okumuştum. Uykuya dalamayanlar, uyku kalitesi düşenler için böyle bir test yapılmıştı ve gerçekten uykuya daha kolay geçtikleri ortaya çıkmıştı mantıklı bir seçim olmuş hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Ad
Ben de bir ara derin derin nefes alıp veriyordum, herhalde nefese odaklandığım için yine başka şeyler düşünemiyordum

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,900
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Yıllardır uyku problemlerim vardı,
Yatağa yatıp gözlerimi kapatınca aklımda bir sürü düşünce oluyordu. Endişeler ardından geliyordu. Aklıma telefondan yağmur sesi dinlemek geldi. Bir süre aşırı rahatladım, sonra "Yiruma" nın piano şarkılarını dinlemeye başladım. (Favorim Kiss The Rain)
Şimdi "Miserere Mei Deus" adında bir çeşit ilahi keşfettim. Tüm dinlere saygım var. Belki daha önce hiç duymamışsınızdır diye konuya ekliyorum. Aylardır bunu dinlerken uyuyorum artık.

en sevdiğim ilahilerden biri... gercekten ruhumu dinlendiriyor. eminim ki sizinkini de dinlendiriyor. ne guzel...

Top Bottom