Neler Yeni

Öneri Assassin Creed hepsini oynamak şart mı

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Tufan
Yeni seri güzel diyorlar. Eski seriyi oynamam gerekiyor mu? Yani kesinlikle oyna dediğiniz Assassin Creed ve oynanış sıralaması öneriniz var mı?

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Arda Yıldırım
Yeni seri güzel diyorlar. Eski seriyi oynamam gerekiyor mu? Yani kesinlikle oyna dediğiniz Assassin Creed ve oynanış sıralaması öneriniz var mı?
Hem var hem yok. Ac 2 brotherhood ve revelations yazdığım sırada oynanması gereken oyunlar mesela ama genel olarak belli bir sırada oynamana gerek yok. Kesinlikle black flag ve odysseyi oynamanı öneririm hikaye olarak da ezio üçlemesi güzel.

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Tufan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valhalla kesin oynamayı düşünüyorum, black flag da kesin oynarım diye düşünüyorum. odyssey de oynarım çünkü ikinizde beğenmişsiniz. Brotherhood bakarım, iyiyse oynarım. Sadece bu oynanış olarak daha sonra soğuma muhabbeti varmış. Yani eski kötü yenisi daha iyi gibi. Bu 4 oyunda ilk başta hangisini oynayayım (eskiden yeniye(kötüden iyiye) olsun.

Enes34Nacir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,714
İsim
Enes Nacir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama kasa
Ben kendi oynadıklarımdan en sevdiklerimi tavsiye edebilirim. Valhalla en iyisi. 2-brotherhood-revelations üçlemesi güzel. Unity ve odyssey de güzel ve oynanır.
Hocam ben Valhalla da bir bölümde takılı kaldım konusunu açsam yardım eden olur mu sence

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
338
İsim
Arda Yıldırım
Valhalla kesin oynamayı düşünüyorum, black flag da kesin oynarım diye düşünüyorum. odyssey de oynarım çünkü ikinizde beğenmişsiniz. Brotherhood bakarım, iyiyse oynarım. Sadece bu oynanış olarak daha sonra soğuma muhabbeti varmış. Yani eski kötü yenisi daha iyi gibi. Bu 4 oyunda ilk başta hangisini oynayayım (eskiden yeniye(kötüden iyiye) olsun.
eskiden yeniye doğru yönel ama odysseyden sonra bi ara ver derim onun üstüne valhallayı hemen oynarsan baya bi bayar seni.

Latino

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Tufan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
The witcher 2 başladım 3 te bittikten sonra ac geçerim. Tapınağa doğru görevini geçebilirsem oyunu bitireceğim inşallah. Yorumlayan herkese teşekkürler. Beğeniler kapıldı 👍

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Emre Altun
Yeni nesillerde Origin en beğendiğim benim seride bundan baslayabilirsin.

Top Bottom