Neler Yeni

Assassin Creed Valhalla- Discovery Tour Viking Age.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Merhabalar öncelikle. A.C Valhalla ve Discovery Tour Viking Age oyununa sahibim D.T Viking Age oyununu oynayacaktım ki türkçe yamasını bulamadım sanırım A.C Valhalla için yapılmış bir oyun mu Valhalla nın devamımı olayı hiç anlayamadım bu saatte de açıkcası araştırmaya üşendim. Sizden bilgi istediğim konu ise A.C Valhalla mı önce oynanması gerek yoksa bahsettiğim diper oyun mu birde D.T Viking Age'nin türkçe yamasını nerden bulabilirim, nasıl yaparım ?

Alfha13

80+ Silver
Bir tür mod aslında. O dönemin Viking ve Anglo-Sakson kültürünü oyun şeklinde anlatıyorlar. Haritada dolaşıp Vikinglerde kıyafet, yemek, gemicilik falan diye şeyler öğreniyorsun.

Ana oyundan bağımsız, döneme meraklıysan bakabilirsin ama. Yama bilmiyorum ama iyi bir İngilizce gerektiriyor.

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir tür mod aslında. O dönemin Viking ve Anglo-Sakson kültürünü oyun şeklinde anlatıyorlar. Haritada dolaşıp Vikinglerde kıyafet, yemek, gemicilik falan diye şeyler öğreniyorsun.

Ana oyundan bağımsız, döneme meraklıysan bakabilirsin ama. Yama bilmiyorum ama iyi bir İngilizce gerektiriyor.
Malesef iyi bir ingilizceye sahip değilim. Valhalla'dan önce oynasam olur yani yalnış anlamadım sanırım. Bu arada oyunu bi 6 ay önce felan aldım vikinglerin 2 dizisini de izledim ve çok seviyorum vikingleri bu oyunu da gördüm görür görmez almıştım :).
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada türkçe yamasını buldum A.C Valhalla'nın türkçe yaması var anonymous çeviri de bütün dlcler modlar içerisindeymiş yamanın.

Top Bottom