Neler Yeni

Assassins Creed Unity Updated Terms hatası

sametoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Samet Öz
Arkadaşlar, Unity oynamak için oyuna girerken devam etmek için güncellenen şartları kabul edin öyle oynayın uyarısı veriyor ve Uplay'e yönlendiriyor. U Playe girdiğimde karşılaştığım şeyse kocaman bir hiç. Yok bomboş. Sadece solda menü var. Ayrıca her Ubisoft Connect'e bağlandığımda ve Web site üzerinden Ubisoft hesabımı bağlamaya çalıştığımda benden bu şartları kabul etmemi istiyor. Bende ediyorum. 3243 kez kabul etmeme rağmen hala neden kabul etmemiş gösteriyor. Ne şartmış arkadaş. Ubisoft sen ne iğrenç bir firmasın arkadaş ya. Ne baş belası bir firmasın Allah aşkına.

Her defasından tik attığım yazı şu. Görselleri de paylaşacağım. Ubisoft pişmanlıktır. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
I accept the updated Terms of Use and I have read and understood the updated Privacy Policy.

Ekler

• 1.JPG
    1.JPG
    42.6 KB · Hit: 76
  • 2.png
    2.png
    621 KB · Hit: 54

Lazduri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Rauf Rafi Ayaz
Aynı hatayı ben ve arkadaşım da aldık ubisoft canlı destekle de irtibata geçtik düzeltmesi gereken ubisoft connectmiş ona iletmişler bilmem ne fasa fiso çok sinir oldum ac unity oynayalım dedik arkadaşla indirmdeyken aldım ubisoft sağolsun böyle hata veriyor. Bilen varsa çözümünü diyecem bende ama ubisoftun çözeceği bir problem bekleyeceğiz bi yamayla çözecekler sorunu ama ne zmn allah bilir. Böyle firmanın böyle saçma sapan işleri yapması çok saçma rainbowda da zaman zaman sıkıntılar oluyor for honor da da firma sakat abi steam de hiç böyle sıkıntı yok. Ya da Epic de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ceyhun demir
aynı sorunu yaşadım bir kere oyunu ilk aldığımda 6 saat oynadım sonra aynı hatayı aldım 1 saat uğraşında 4 saat daha oynayabildim sonrası malum;
5 gündür yapmadığım şey kalmadı ama pandemi nedeniyle teknik destek anlamında kimseye ulaşamadım arkadaşın nasıl canlı desteğe bağlandı çok şaşkınım... neyse sonuç olarak en azında hepimizin adına bir cevap almış allah razı olsun diyorum o yüzden ama bu kadar rezil bir durum olamaz dünya çapında bir firma için bir daha tövbe...!!! almam ücretli bir oyununu.

Lazduri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Rauf Rafi Ayaz
aynı sorunu yaşadım bir kere oyunu ilk aldığımda 6 saat oynadım sonra aynı hatayı aldım 1 saat uğraşında 4 saat daha oynayabildim sonrası malum;
5 gündür yapmadığım şey kalmadı ama pandemi nedeniyle teknik destek anlamında kimseye ulaşamadım arkadaşın nasıl canlı desteğe bağlandı çok şaşkınım... neyse sonuç olarak en azında hepimizin adına bir cevap almış allah razı olsun diyorum o yüzden ama bu kadar rezil bir durum olamaz dünya çapında bir firma için bir daha tövbe...!!! almam ücretli bir oyununu.
Kardeşim sonuna kadar haklısın da güzel oyunlarda hep ubisofttan çıkıyor. Watchdogs 2 Rainbow gibi. Canlı desteğe öğlen saatlerinde ulaşabiliyorsunuz benim tavsiyem siz de bi ulaşsanız canlı desteğe darlayalım en azından belki işi uzatmadan yaparlar. Şansımızı deneyelim diye diyorum ya bu kadar büyük firma olup da böyle saçma sapan hatalar alıyorsan devret abi firmanı git steame komple sat ya da epice ne biliyim. 4 gündür günde bir defa girip deniyorum olmuyor. Daha yeni aldım aldığım gibide oynayamadım deli oldum. İade etmek de istemiyorum düzelir belki diye. Yani tavsiyem sizinde irtibata geçmeniz ubisoft destekle belki ciddiye alırlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,867
Üyeler
151,963
Son üye
Haseria
Top Bottom