Neler Yeni

Asus bios güncelleme sorunu.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Oğuzhan KAYA
Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar topladım ve windows kurduktan sonra ilk iş olarak bios güncellemek istedim. Usb ile güncelleme yapıyorum fakat ez flash utility kısmında güncellemeyi başlatır başlatmaz daha hiç ilerleme olmadan direk pc reset atıyor ve siyah ekranda kalıyor. 2 farklı flashla 4-5 kez denememe rağmen sorunu çözemedim. Sistem parçalarını aşağı bırakıyorum. Daha önce bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

İşlemci : Amd ryzen 5 7600x 4.7 ghz
Anakart : Asus rog strix b650e-f gaming wifi ddr5
Ram : Gskill trident z neo 2x16 gb 6000mhz cl32
Ekran kartı : Asus rog strix rtx 2070 oc
Güç kaynağı : Asus tuf gaming 750w 80+ gold
Soğutucu : Cooler master masterliquid ml240 v2
Ssd : xpg m2 1 tb pcle 4
Kasa : Thermaltake view 300 mx

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet
Kural 18: Eski Konuları Yükseltmek
Arkadaşlar merhaba. Yeni bilgisayar topladım ve windows kurduktan sonra ilk iş olarak bios güncellemek istedim. Usb ile güncelleme yapıyorum fakat ez flash utility kısmında güncellemeyi başlatır başlatmaz daha hiç ilerleme olmadan direk pc reset atıyor ve siyah ekranda kalıyor. 2 farklı flashla 4-5 kez denememe rağmen sorunu çözemedim. Sistem parçalarını aşağı bırakıyorum. Daha önce bu sorunu yaşayan veya çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

İşlemci : Amd ryzen 5 7600x 4.7 ghz
Anakart : Asus rog strix b650e-f gaming wifi ddr5
Ram : Gskill trident z neo 2x16 gb 6000mhz cl32
Ekran kartı : Asus rog strix rtx 2070 oc
Güç kaynağı : Asus tuf gaming 750w 80+ gold
Soğutucu : Cooler master masterliquid ml240 v2
Ssd : xpg m2 1 tb pcle 4
Kasa : Thermaltake view 300 mx
Dostum bilmiyorum çok uzun zaman geçmiş umarım mesajımı görürsün aynı hata bende de var bir çözümünü bulabildin mi ?

Valla ayıp 1 kişide cevap vermemiş:(

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom