Neler Yeni

Asus Dual Evo Rtx 2060 Sıcaklığı ne olmalı?

WRİEZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ser
Merhaba.Bu ekran kartının boşta ve oyundaki sıcaklıkları sizde nasıl.Ve sizce kart güzel mi?

bg1650

80+
Tam olarak bir sıcaklık değeri veremeyeceğim ama stabil ve serin çalışan, kaliteli bir kart.

ugo.

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Uygar
Instagram
uuygarugurlu
Merhaba.Bu ekran kartının boşta ve oyundaki sıcaklıkları sizde nasıl.Ve sizce kart güzel mi?
ASUS DUAL serisi ekran kartlarının soğutması çok iyi diye biliyorum. Serin çalışır, boşta da 500RPM civarı v.s. dönerse sıcaklıklar 35, maksimum 40 üstünü görmez. Oyunda da 60-65 derece üzerini göreceğini sanmıyorum.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Cengiz Han
Bende Asus Dual var. Boşta ve fanlı çalıştığında 30 derece falan oluyor. Fanı 60 dereceden sonra çalıştıra aldığımda 35-50 derece oluyor. Oyunlarda daha 60 dereceyi geçemedim şuan oto fan ayarında olduğu halde. Manuel yaptığımda ise oyunlarda 38 derece gördüğüm olmuştu.

WRİEZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ser
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende Asus Dual var. Boşta ve fanlı çalıştığında 30 derece falan oluyor. Fanı 60 dereceden sonra çalıştıra aldığımda 35-50 derece oluyor. Oyunlarda daha 60 dereceyi geçemedim şuan oto fan ayarında olduğu halde. Manuel yaptığımda ise oyunlarda 38 derece gördüğüm olmuştu.
Bende hiçbir ayarı ellemediğim halde sadece maksimum performansı tercih et yapıyorum boşta,masaüstünde 0db ayarı açıkken 53 derece,PUBG de 70 derece civarı oluyor.Sıkıntı nerede acaba?

salatalık turşusu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
412
İsim
Aybar Adlığ
Bende hiçbir ayarı ellemediğim halde sadece maksimum performansı tercih et yapıyorum boşta,masaüstünde 0db ayarı açıkken 53 derece,PUBG de 70 derece civarı oluyor.Sıkıntı nerede acaba?
70 civarı fazla bir sıcaklık değil ama cevap vereyim, kasanın hava akışı kötü olabilir. Kasa modelin neydi acaba?

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ASUS DUAL serisi ekran kartlarının soğutması çok iyi diye biliyorum. Serin çalışır, boşta da 500RPM civarı v.s. dönerse sıcaklıklar 35, maksimum 40 üstünü görmez. Oyunda da 60-65 derece üzerini göreceğini sanmıyorum.
DUAL serisinin soğutmaları kötü, EVO versiyonu iyi.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: ugo.

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Cengiz Han
Hava akışı iyi olması lazım. Benim kasa TD500 seninki nedir bilmiyorum. Bir de benim kasa soğuk tarafta hava akışı iyi yani ondan olabilir. Senin değerler gayet normal aslında. Asus dual modeli 78 dereceye kadar normal. Youtubede videolara bak.

80 üstü görürsen sıkıntı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

DUAL serisinin soğutmaları kötü, EVO versiyonu iyi.
Çoğu öyle değil mi zaten? Benim ki Asus Dual EVO

Sllent

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hava akışı iyi olması lazım. Benim kasa TD500 seninki nedir bilmiyorum. Bir de benim kasa soğuk tarafta hava akışı iyi yani ondan olabilir. Senin değerler gayet normal aslında. Asus dual modeli 78 dereceye kadar normal. Youtubede videolara bak.

80 üstü görürsen sıkıntı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu öyle değil mi zaten? Benim ki Asus Dual EVO
DUAL serisinde hata yaptı ASUS, EVO modelleri ile bu sorunu kaldırdı. Yani düz DUAL serisi üretilmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,525
Üyeler
138,375
Son üye
Taret_Gaming
Top Bottom