Neler Yeni

Asus dual n16(sıfır) vs Keenetic omni dsl (2.el)

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
Sizce hangisi daha iyi şoktan 479 TL'ye almayı planlıyorum asus dual ı sarı sitede 2.el 1.5 yıllık bir omni dsl buldum o da param güvende ile ortalama 500 tl ye geliyor sizce hangisi alınır:

not:asus un yazılım desteği ne zaman biticek bilmiyorum ama keenetic omni dsl in 2024 ün ilk çeyreğinde sürüm desteği kesilecek bildiğim kadarıyla

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Sizce hangisi daha iyi şoktan 479 TL'ye almayı planlıyorum asus dual ı sarı sitede 2.el 1.5 yıllık bir omni dsl buldum o da param güvende ile ortalama 500 TL ye geliyor sizce hangisi alınır:

not:asus un yazılım desteği ne zaman biticek bilmiyorum ama keenetic omni dsl in 2024 ün ilk çeyreğinde sürüm desteği kesilecek bildiğim kadarıyla
omni dsl alırdım.

1660765270332.png

1660765292177.png

sağdaki omni dsl

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
keenetic olanı alırdım ben, şahsende kullanıyorum memnunum

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben alırdım.
@alpolojix keenetic omni dsl teknis servisi niteliğinde bir eleman aklınızdaki soruları ona danışabilirsiniz.
şahsen modemle oyun oynayıp internete girmekten başka bir şey yapıcak biri değilim keeneticin pek bir farkı olur mu param güvende ile bir 50 tl daha ödüyormuşum
Mesaj otomatik birleştirildi:

keenetic olanı alırdım ben, şahsende kullanıyorum memnunum
şahsen modemle oyun oynayıp internete girmekten başka bir şey yapıcak biri değilim keeneticin pek bir farkı olur mu param güvende ile bir 50 TL daha ödüyormuşum
?

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
şahsen modemle oyun oynayıp internete girmekten başka bir şey yapıcak biri değilim keeneticin pek bir farkı olur mu param güvende ile bir 50 TL daha ödüyormuşum

?
diğerine göre daha performanslı ve iyi bir modem, ilerde de eğer altyapınız daha iyi olursa ve yüksek pakete geçerseniz diğerine göre daha fazla performans vs. sağlar

Çağrı Yılmaz

80+ Silver

?
550 Tl 2.el bilemedim

net15 diye bir kod vardı eğer hala varsa bu 580 küsür fiyata geliyor bir bakayım duruyormu kupon

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,501
İsim
ArtiAnius
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
diğerine göre daha performanslı ve iyi bir modem, ilerde de eğer altyapınız daha iyi olursa ve yüksek pakete geçerseniz diğerine göre daha fazla performans vs. sağlar
altyapımın değişceğini şahsen düşünmüyorum şuan 73mbps internet alıyorum sadece ki 10 yıl içinde taşınma gibi bir derdimde yok taksitle diğerini almak daha iyi gibime geldi ama her zaman bir omni dsl fanıyım artık o özelliklerden sonra fiyatı çok tuzlu şahsen

ürün 688 tl değil mi ben mi yanlış görüyorum 580 e nasıl düşüyor acaba?

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
altyapımın değişceğini şahsen düşünmüyorum şuan 73mbps internet alıyorum sadece ki 10 yıl içinde taşınma gibi bir derdimde yok taksitle diğerini almak daha iyi gibime geldi ama her zaman bir omni dsl fanıyım artık o özelliklerden sonra fiyatı çok tuzlu şahsen

ürün 688 TL değil mi ben mi yanlış görüyorum 580 e nasıl düşüyor acaba?
Bir indirim kodu ile o fiyata düşüyordu, şuan o kodu arıyorum

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Godric
Keenetic alın hocam.

Top Bottom