Neler Yeni

Ana Konu [GÜNCEL]Asus Ekipmanını Anlat 500TL Hediye!

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Hakan Can Yıldırım

Güncel Kampanya tarihi: 04.03.2024 - 30.06.2024

Kampanya tekrardan aktif oldu arkadaşlar yapmanız gerekenler aşağıda bulunmaktadır.
1671203492342.png

1-) Form u doldurmak için linkteki siteye kayıt olun. Link
2-) Geçerli ürünler sekmesinden sahip olduğunuz ürünün kampanyaya dahil olup olmadığını kontrol edin.
3-) Daha sonra incelemenizi hemen gönderin e basarak form sayfasına gidin.
4-) Ürününüzün altında veya arkasında bulunan seri numarasını girin. Bu sayede ürün ile alakalı bilgiler otomatik olarak doldurulacaktır.
5-) Ürünü aldığınız yerin kampanyaya dahil bir platform olduğuna dikkat ettikten sonra inceleme yayımlamanız gerek.
6-) Satın aldığınız sitede yapacağınız inceleme 5 cümleden uzun olmalıdır.
7-) İnceleme yayınlandıktan sonra inceleme adresininin linkini form a yapıştırın.
8 -) Daha sonra fatura ekran görüntüsünü form a yükleyin.
9-) İncelemeyi yaptığınız tarihi ve yazarın adını doğru bir şekilde doldurun.
10-) 500 TL para ödülü veya 30$ Games Planet oyun kuponunu seçip formu gönderebilirsiniz.
11-) Para ödülü seçtiğinizde iban ve swift kodu girmeniz gerekiyor. Bankanızın kodunu internetten bulabilirsiniz.

Not: Yurtdışından alınan ürünlerde geçerli değildir.(Örn Amazon De)

1671203670202.png

Bir önceki kampanyadan almış olduğum ödeme.
IMG_20220405_162101.jpg

Kampanya tarihi: 04.03.2024 - 30.06.2024​

Son düzenleme:

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,802
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

MasterOfPuppets

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
603
İsim
Gokhan
Alım tarihleri önemlimi ? Yani inceleme tarihi ok belirtilmiş ama alınan tarih önemlimi acaba..

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Hakan Can Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alım tarihleri önemlimi ? Yani inceleme tarihi ok belirtilmiş ama alınan tarih önemlimi acaba..
Hüküm ve koşullarda öyle bir bilgi göremedim sanırım önemli değil. 1 yıl önce aldığım ürünümde ödül kazanmıştım.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,892
İsim
Enver Eryalçın
Hüküm ve koşullarda öyle bir bilgi göremedim sanırım önemli değil. 1 yıl önce aldığım ürünümde ödül kazanmıştım.
2020 de alınmış anakart var olur mu ve 3 tane ürünüm var 3 nü de anlatsam oluyor mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Ben şunu anlamadım inceleme linki istiyor. hepsiburada da yorum yazdım. Bunu mu göndericem? Ne göndericem?

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,892
İsim
Enver Eryalçın
Geçerli ürünler kısmında varsa olur. Bende olmuştu.
Anakart sadece z690 için geçerli ama güç kaynağımı ve önceden alıp daha sonra beğenmeyip sattığım delta s kulaklık var. Ama kulaklıkta önceden 155tl satın aldığım için para iadesi aldım.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Hakan Can Yıldırım
Ben şunu anlamadım inceleme linki istiyor. hepsiburada da yorum yazdım. Bunu mu göndericem? Ne göndericem?
Direk ürünün link sayfasını gönderebilirsin. Yorum kısmındaki İnceleme tarihi ve yazarın takma adının uyuşması yetiyor sanırım. 3 ürünümdede bu şekilde yaptım ve ödül kazandım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakart sadece z690 için geçerli ama güç kaynağımı ve önceden alıp daha sonra beğenmeyip sattığım delta s kulaklık var. Ama kulaklıkta önceden 155tl satın aldığım için para iadesi aldım.
İade ettiğin ürünlerde seri numarasına ulaşamıyacağın için olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
s.s
Direk ürünün link sayfasını gönderebilirsin. Yorum kısmındaki İnceleme tarihi ve yazarın takma adının uyuşması yetiyor sanırım. 3 ürünümdede bu şekilde yaptım ve ödül kazandım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade ettiğin ürünlerde seri numarasına ulaşamıyacağın için olmaz.
Teşekkür ederim. adamsın sen... Her ürün için 100 TL mi veriyorlar? Bütün sistem asus :D 1660 Tİ rog strix yok kanka listede neden öyle...?

Top Bottom