Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus GT301 modelli kasama 240'lık sıvı soğutma sığar mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak çıkrıkçı
Bütçe
2500
Arkadaşlar selamlar, sıvı soğutma alacağım ancak bazı arkadaşlar sıvı soğutmanın kasanın üst kısmına sığmadığını söylemişler.
Kasa: Asus gt301
Anakart: Asus prime b660m-a
Ram: Gskill ripjaws
Aşağıdaki 2 sıvı soğutmadan birini alacağım. Kasanın üst kısmına sığıp doğmayacağından emin olmak istiyorum.

Jesusww

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Fırat Karakuş
Arkadaşlar selamlar, sıvı soğutma alacağım ancak bazı arkadaşlar sıvı soğutmanın kasanın üst kısmına sığmadığını söylemişler.
Aşağıdaki 2 sıvı soğutmadan birini alacağım. Kasanın üst kısmına sığıp doğmayacağından emin olmak istiyorum.

Sığdı mı

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,010
İsim
Ömür

240 lık sığar ramlarinize değmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak çıkrıkçı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selamlar, bu ramler ile muhtemelen asus modeli sığmayacaktı. Msi modeli sığdı çünkü fanların kesimi köşeli avantajlı oldu 😇

technoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz
Selamlar, bu ramler ile muhtemelen asus modeli sığmayacaktı. Msi modeli sığdı çünkü fanların kesimi köşeli avantajlı oldu 😇
Merhaba bende gt 301 kasaya sahibim ramlerim team delta tuf yellow rgb boyut itibariyle büyük bir ram. Msi modeli asusa göre daha mı küçük olduğu için mi sığdı ve memnun musunuz? bilgilendirirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak çıkrıkçı
Merhaba bende gt 301 kasaya sahibim ramlerim team delta tuf yellow rgb boyut itibariyle büyük bir ram. Msi modeli asusa göre daha mı küçük olduğu için mi sığdı ve memnun musunuz? bilgilendirirseniz sevinirim.
Selam kanka, msi'ın fanları köşeli kıvrımlara sahip onun sayesinde sığdı. Asus ile aynı fan boyutlarına sahipler. Görselleri inceleyince demek istediğimi anlayacaksın. Senin ramlerin daha köşeli ve yüksek gördüğüm kadarıyla, sığmama ihtimali yüksek. Eğer kullanan, bilen arkadaşlar var ise onların yorum yapması senin için daha doğru olacaktır.

technoguz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz
Selam kanka, msi'ın fanları köşeli kıvrımlara sahip onun sayesinde sığdı. Asus ile aynı fan boyutlarına sahipler. Görselleri inceleyince demek istediğimi anlayacaksın. Senin ramlerin daha köşeli ve yüksek gördüğüm kadarıyla, sığmama ihtimali yüksek. Eğer kullanan, bilen arkadaşlar var ise onların yorum yapması senin için daha doğru olacaktır.
Burda aynı rame sığdırmış fakat anakart b450f anakartta aynı olsa içim rahatlayacaktı ama sığar mı emin olamıyorum hep.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burda aynı rame sığdırmış fakat anakart b450f anakartta aynı olsa içim rahatlayacaktı ama sığar mı emin olamıyorum hep.
Pardon burda soğutucuda asus tuf 240mm :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Burak çıkrıkçı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon burda soğutucuda asus tuf 240mm :)
Benim ram'lerim fanın arka kısmına gelmekte. Sizin ramleriniz gskill lerden kısa ise sığacaktır ancak anakartın bile önemi büyük. Görsel paylaştım

Ekler

• 16848579169405343426096094941401.jpg
    16848579169405343426096094941401.jpg
    2.5 MB · Hit: 49
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,983
Üyeler
156,416
Son üye