Neler Yeni

asus kulaklık boğuk ses sorunu

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
1 hafta önce asus rog strix go core aldım bugün pc de denedim sesi kulak içi dandik kulaklıklar gibi geliyor. herhangi bir ayar falan yapmam mı lazım anlamadım

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,948
İsim
Oğuz Oğuz
1 hafta önce asus rog strix go core aldım bugün pc de denedim sesi kulak içi dandik kulaklıklar gibi geliyor. herhangi bir ayar falan yapmam mı lazım anlamadım
uygulamasını indirin bir de öyle deneyin ama ben size core modeli almayın demiştim. Bütün markalar core diye performansı kısıyorlar.

kuremissle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
uygulamasını indirin bir de öyle deneyin ama ben size core modeli almayın demiştim. Bütün markalar core diye performansı kısıyorlar.
core diye illaki eksikleri olur ama bu cidden anormal bir şey 20tl lik kulaklıklarla aynı ses kalitesi bildiğin

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,948
İsim
Oğuz Oğuz
core diye illaki eksikleri olur ama bu cidden anormal bir şey 20tl lik kulaklıklarla aynı ses kalitesi bildiğin
evet öyle olabiliyor. Ben asus'un tuf kulaklığını aldım dediğin gibi 200tl'lik James Donkey daha iyiydi ama programını indir yine desteği varsa.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,948
İsim
Oğuz Oğuz
ürün çok güzel hoşuma gitti ama cidden bu ses kalitesi aşırı kötü. Core olmasının tek farkı jak giriş olduğunu zannediyordum. Type-C versiyonu ile arasında 250tl fark var
hayır sadece jak değil işte ben sana anlatmaya çalıştım ama sen dinlemedin.

Top Bottom