Neler Yeni

🔥İndirim Asus Prime B650M-A AMD B650 5600 MHz (OC) DDR5 [5.999 TL]

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Ömür AYCIL
VGA soket koymak nedir yahu onun yerine 2. M2 yuvasını koysalardi keşke

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Eren

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Sercan SAYİT

yakupbolat19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Yakup Bolat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Birde gülücük atıyor zeka küpü resmen ya. Biraz fazlasına daha iyisini, çok daha ucuza alternatifini alıp geçmeli bilinçli tüketici.

https://www.n11.com/urun/asus-prime...0-mhz-oc-ddr5-soket-am5-matx-anakart-42758110

https://www.n11.com/urun/msi-pro-b6...0-mhz-oc-ddr5-soket-am5-matx-anakart-25406624
Attığım üründeki pcie slotlarini vs karşılaştırdiniz mi ?
B650M-A ile B650M-K kıyaslayan sayın zeka küpü 😅
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 kanal ram anakart ile 2 kanal ram anakart kıyaslayan güzel dostum benim
İki anakart arasındaki 10 farkı bulma ödevi veriyorum sana

2.M 2 yuvası var zaten

Son düzenleme:

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Sercan SAYİT
Ya bir git zerre kadar bilgisi yok fikri var car car konuşuyor, konu açayım diye uğraşmaktan başka derdi yok. PCI-Express x16 slotlarının kaç tane olduğunun ne önemi var? SLI/CF döneminde miyiz sanıyorsun? İki slot ram yuvasının olmasının ne zararı var? Yoksa 96gb ram desteği mi yetersiz geldi?

400 lira fazla verip kat kat daha iyi anakart, 1000 lira daha az verip benzer performans alacak iki kart koymuşum saçma sapan şeylerden bahsetmeye devam ediyorsun. Sizin gibi bu cahil cühela özgüveni olanlara da ayrı bir hayranlığım var doğrusu.

yakupbolat19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Yakup Bolat
Ya bir git zerre kadar bilgisi yok fikri var car car konuşuyor, konu açayım diye uğraşmaktan başka derdi yok. PCI-Express x16 slotlarının kaç tane olduğunun ne önemi var? SLI/CF döneminde miyiz sanıyorsun? İki slot ram yuvasının olmasının ne zararı var? Yoksa 96gb ram desteği mi yetersiz geldi?

400 lira fazla verip kat kat daha iyi anakart, 1000 lira daha az verip benzer performans alacak iki kart koymuşum saçma sapan şeylerden bahsetmeye devam ediyorsun. Sizin gibi bu cahil cühela özgüveni olanlara da ayrı bir hayranlığım var doğrusu.
Çok haklısın dostum bunu yapan mühendis düşünmemiş bunu bir sen düşünmüşsün bu kart extrem bir kart zaten ben burda sadece idarelik anakart paylaşımı yapacak değilim uygun gördüm ve paylaştım sen kendi işine gelen kartı alırsın başkası kendi işine gelen kartı alır. Senin sanırım oyun oynamaktan başka yaptığın bişey yok sen standart anakartlarla yoluna devam....😅

xberke

80+
İş yerlerinde hala vga kullanılıyor en yeni ddr5 serverlarda bile sadece vga girişi var.

Bu fiyata bu çok mantıklı olur bende de b650m-k var ram slotu vs dışında hiç bir farkı yok dediğin gibi zaten bu bütçede 4 kanal isteyip fazlasını ödeyecek de b650 s wifi gibi sadece gen 5 m2 yuvası eksikliği hariç her yönden üstün anakartı tercih eder. Ben 3 civarına aldığım için rahatım yoksa asus diye fuzuli para vermem Tr fazla pahalılar diğer markalara göre.

Son düzenleme:
Top Bottom