Neler Yeni

Asus Rog Ally 26K'dan Ön Siparişe Açıldı!

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
series s den daha güçlü ve ek olarak bir sürü daha paprça var.
ps5 500 dolar. ps5 e yakın performans+120hz ekran+batarya+küçük olduğu için daha ince mühendislik gayet mantıklı geliyor.
Mantık işlemiyor bazı yerde. Mesela ben hiç sevemedim fifa dışında konsolu. Ayrıca konsol yerine kasa alıp kumanda takmak hep daha mantıklı geldi bana. Bu ürün de böyle kısa mesafelerde ara ara oynanacak bir şey. Ne konsolun ne pc nin yerini tutabilir. Ayrı b yarıştırmak bile saçma. Para ve donanım değilde böyle insanda bıraktığı etki ve tat fiyatlandırma da daha önemli olması gerektiğini düşünüyorum. Büyük satışlar getireceğini düşünmüyorum

121709

80+ Silver
Mantık işlemiyor bazı yerde. Mesela ben hiç sevemedim fifa dışında konsolu. Ayrıca konsol yerine kasa alıp kumanda takmak hep daha mantıklı geldi bana. Bu ürün de böyle kısa mesafelerde ara ara oynanacak bir şey. Ne konsolun ne pc nin yerini tutabilir. Ayrı b yarıştırmak bile saçma. Para ve donanım değilde böyle insanda bıraktığı etki ve tat fiyatlandırma da daha önemli olması gerektiğini düşünüyorum. Büyük satışlar getireceğini düşünmüyorum
Fiyatı abartı, onu almak yerine çok daha iyi şeyler alınabilir ama kendisi el konsolları arasında en iyisi. Yani el konsolu almak istersen alınır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
bence zevk olarak konsoldan da pc den de daha zevkli zaten ev konsolu gibi kullanılabilir aynı zamanda pc gibi de kullanılabilir aynı zamanda bir el konsolu olduğu için her yerde kablosuz şekilde oynama imkanınız oluyor.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Mete C. E.
Hız motoru bakana,
200 beygir dizel transit önermeyin güzel tatlı minnoş kardeşlerim.
Ha yurtdışı fiyatına göre saçma bir fiyatı vardır, apple telefonlar gibi mesela, o zaman gömün gitsin.
Yıllardır steam deck bekliyoruz, türkiye’yi iplemiyor adamlar, keza google phonelar gibi.
Asusa ve vatana helal olsun, Türkiye’ye pahalı da olsa getirmişler.

Cihangir

80+ Gold

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
o powerbank 12 saat hayatta götürmez max 2 saat. ve benim laptop 200watt rahat güç çekiyor. dışarıya da götürmek çok zor oluyor. birde vergi var bunda laptoplarda o kadar yok.
Eğer 3060 çalıştırırsan evet, ama ally gibi dahili grafik kullanırsan 12 saat kullanabilirsin. Apu kullanacaksın.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
bence zevk olarak konsoldan da pc den de daha zevkli zaten ev konsolu gibi kullanılabilir aynı zamanda pc gibi de kullanılabilir aynı zamanda bir el konsolu olduğu için her yerde kablosuz şekilde oynama imkanınız oluyor.
Dostum tabii ki zevk meselesi de sence pc nin yerini tutabilir mi el kadar ekran 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,886
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Dostum tabii ki zevk meselesi de sence pc nin yerini tutabilir mi el kadar ekran 😁
o anlamda söylemedim istersen harici rtx4090 takıp harici ekrana bağlayabiliyorsun ya da direkt tv ye bağlayabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,850
Üyeler
156,529
Son üye
MühendisEmre
Top Bottom