Neler Yeni

ASUS rog gladius 3 Aimpoint için Mousepad Önerisi

asd341

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan Sarımehmetoğlu
26.08 tarihinde ASUS ROG Gladius II'ı aimpoint mousunu aldım. Kablosuz farenin zevki ciddi anlamda bir başka olduğunu deneyimledim.
Bu farenin daha fazla hakkını vermek ve mouse pad değişme zamanın geldiğini fark ettiğim için mouse pad değişmek istiyorum.

Şu an kullandığım mouse pad 2021 de aldığım bu mouse pad.
Bu mousepadden hala memnunum, fakat mouse pad köşeleri kardeşim tarafından yendiği için çok deforme oldu.
Mouse pad boyutu olarak XL-xxl gibi masayı kaplayacak şekilde olursa daha iyi olur. Yeni farenin hakkını vermek istiyorum.
Bütçe maksimum: 500 üstüne birazcık çıkabilirim.
CS2: 1.5 sens 800DPI Windows fare hızı 10 kullanıyorum.
Mousepadlerde bulunan "Speed", "Control" gibi özelliklerin ne olduğunu bilmiyorum, çok ufakta olsa bilgilendirirseniz sevinirim.
WhatsApp Image 2024-08-30 at 16.54.41.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

26.08 tarihinde ASUS ROG Gladius II'ı aimpoint mousunu aldım. Kablosuz farenin zevki ciddi anlamda bir başka olduğunu deneyimledim.
Bu farenin daha fazla hakkını vermek ve mouse pad değişme zamanın geldiğini fark ettiğim için mouse pad değişmek istiyorum.

Şu an kullandığım mouse pad 2021 de aldığım bu mouse pad.
Bu mousepadden hala memnunum, fakat mouse pad köşeleri kardeşim tarafından yendiği için çok deforme oldu.
Mouse pad boyutu olarak XL-xxl gibi masayı kaplayacak şekilde olursa daha iyi olur. Yeni farenin hakkını vermek istiyorum.
Bütçe maksimum: 500 üstüne birazcık çıkabilirim.
CS2: 1.5 sens 800DPI Windows fare hızı 10 kullanıyorum.
Mousepadlerde bulunan "Speed", "Control" gibi özelliklerin ne olduğunu bilmiyorum, çok ufakta olsa bilgilendirirseniz sevinirim.
WhatsApp Image 2024-08-30 at 16.54.41.jpeg
Ufak bir değişiklik "Control" özelliği olan mousepad bakıyorum

Son düzenleme:
Top Bottom