Neler Yeni

Yardım ASUS ROG STRİX B550-E GAMİNG Aura Sync sekmesin de gözükmüyor.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,892
İsim
Enver Eryalçın
Armoury Crate de 2 aydır sorun yaşıyorum, V4 sürümünden V5 sürümüne direk geçiş yaptılar hiç ayrı bir şekilde stabil veya beta diye ayırmadan kullanıcıların kendisi gereksiz yere sorunlar yaşıyor. Bunu Asus support bildirdim ve bana bu sorundan dolayı sıkıntı yaşadığımı söylediler "ASI03_1.00.25" fakat yazılım v5 sürümü ilk çıktığında türkçe dil yamasında hata olduğunu ve bu yüzden geç açılmalara veya hiç açılmamalara sebep olduğunu söylemişlerdi.
Screenshot_4.png

Benzer sorunları eski MSI MPG X570 GAMİNG EDGE WİFİ anakart ile de yaşadım MSI Dragon Center yazılımında saçma sapan her şeyi senkronizasyon olarak RGB etkinleştirdiğim de ışıkta takılarak renk değiştirmeler oluyordu daha sonra bios üzerinden sabit overclock yaptığım halde Call of Duty Warzone girdiğim de otomatik frekanslara alması gibi sorunlar vardı MSI support bildirmeme rağmen 6 ay boyunca güncelleme bekleyip getirmemişlerdi ve bende artık dayanamayıp anakartı değiştirmek istedim ve asus stabil yazılımı olduğu için ve kalitesine güvendiğimden buna geçmiştim, şimdi bunda da böyle bir saçma sapan sorun yaşıyorum eski V4 sürümüne alma gibi en ufak bir şansım olsa 1 dakika düşünmeden yükleyeceğim ama değiştirme şansım yok ASUS destek ekibi bunu düşünmesi gerekirken ben mi düşüneceğim anlamadım.
Yazılımdaki saçmalıkları göstereyim.
Screenshot_3.png
Screenshot_2.png

Yazılım da yaşadığım sorunların video linki.

Yani bu sorunlar ne zaman çözülecek bilmiyorum ama sabrım kalmadı en sonunda bu da sorunlu diyerek GIGABYTE geçeceğim yeter yani böyle bir sorunu 2 ay içerisinde düzeltemiyorlarsa boşuna yazılım mühendisi olarak o şirket de çalışıyorlar.

Bu sorunu yaşayan kişiler var mı aranızda bilmek istedim eğer yaşıyorsanız bana bildirir misiniz çünkü asus support hiç mail atmıyorlar ve bir tek bu saçma sorunu ben yaşıyormuşum gibi hissediyorum. Bunun düzelmesi için tam 7 kere temiz format atıp denedim sadece 1 kere düzgün çalışmıştı sanırım 6. format sonrası bu olmuştu 1 ay rahatlıkla stabil kullanmıştım sorun yaşamadan geç açılmalar veya sekmeler arasında geçişlerde yavaşlık olmadan daha sonra asus hesabından çıkış yapmak zorunda kalmıştım çıktıktan sonra yazılım tekrar bozuldu ve 7. kez formatı attım düzelir diye işe yaramadı ne yapacağım bilmiyorum böyle şeyleri takan birisiyim o yüzden sinirden çıldıracağım.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,586
Üyeler
138,382
Son üye
sosyologlan
Top Bottom