Neler Yeni

Yardım Asus Rog Strix Delta S RGB Alınır Mı?

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
Bütçe
60000
Herkese iyi formlar,

Başlıkta belirttiğim Delta S RGB modeli sizce piyasadaki muadili olan kulaklıklara kıyasla tercih edilmeli mi? Kablolu olması bir yandan dezavantaj gibi geliyor ancak ses aktarımı gecikme vb. durumları önlediği için gözüme batmıyor açıkçası. Sizin düşünceleriniz nelerdir ? Kullanan arkadaşlar deneyimlerini olumlu/olumsuz olarak paylaşabilirlerse çok sevinirim.

Fiyatı ortalama 5.8k civarı : https://www.akakce.com/kulaklik/en-...fonlu-oyuncu-kulakligi-fiyati,1251845010.html

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Hocam nova 7 al kablosuz vs ve ses aşırı tatmin edici kullanıyorum ve arkadaş çevremede aldırdım memnunlar

Gecikme vs kesinlikle yok

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam nova 7 al kablosuz vs ve ses aşırı tatmin edici kullanıyorum ve arkadaş çevremede aldırdım memnunlar

Gecikme vs kesinlikle yok
Hocam piyasasına baktığım zaman ortalama olarak 800 TL lik bi fark var. ( Delta daha pahalı ) Benim normalde amacım bir yandan da ROG serisi ekipman oluşturmak. Rog Strix Deluxe NX klavyesi mevcut. Mouse olarak da Rog Gladius 3 Kablosuzunu almayı düşünüyorum. Sizce bu durumda aradaki farkı ve kablo durumunu önemsemeyip Delta S i mi tercih etmeliyim yoksa bu hayalden vazgeçirecek kadar daha üstün bi performans sağlıyor mu Nova 7 ? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim..

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
mERT
Hocam piyasasına baktığım zaman ortalama olarak 800 TL lik bi fark var. ( Delta daha pahalı ) Benim normalde amacım bir yandan da ROG serisi ekipman oluşturmak. Rog Strix Deluxe NX klavyesi mevcut. Mouse olarak da Rog Gladius 3 Kablosuzunu almayı düşünüyorum. Sizce bu durumda aradaki farkı ve kablo durumunu önemsemeyip Delta S i mi tercih etmeliyim yoksa bu hayalden vazgeçirecek kadar daha üstün bi performans sağlıyor mu Nova 7 ? Şimdiden ilginiz için teşekkür ederim..
Delta s tecrübeleme şansım olmadı fakat arctis 9dan daha iyi nova 7

Benimde sistem rog fakat mouse ve kulaklık olarak hangi üretici iyiyse onu tercih ettim mouse Razer deathadder v3 pro kulaklık nova7

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir daha üzerine para verseler Asus kulaklık almam. Rog Delta'dan kurtulduğum güne şükür ediyorum. Asus sağ olsun. Firmware ve yazılım güncellemeleriyle kulaklığı çöpe çevirmişlerdi. Asus çevre birimi almak bu hayatta yapacağın en büyük hatalardan biri olur.

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
Sıfırı çok pahalı ikinci el bak
Kulaklık mouse vs. durumlarında pek güvenemiyorum mecburen taksitle vs olduğu için sıfır fiyatına razı geliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir daha üzerine para verseler Asus kulaklık almam. Rog Delta'dan kurtulduğum güne şükür ediyorum. Asus sağ olsun. Firmware ve yazılım güncellemeleriyle kulaklığı çöpe çevirmişlerdi. Asus çevre birimi almak bu hayatta yapacağın en büyük hatalardan biri olur.
Delta mı Delta S mi S versiyonu daha farklı diye biliyorum sadece tasarımdan ibaret değil diye gördüm ama ?

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kulaklık mouse vs. durumlarında pek güvenemiyorum mecburen taksitle vs olduğu için sıfır fiyatına razı geliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Delta mı Delta S mi S versiyonu daha farklı diye biliyorum sadece tasarımdan ibaret değil diye gördüm ama ?
S serisi daha yenilenmiş ürün çok bir farkı yok, yanlış hatırlamıyorsam mikrofonunu çöp ediyorlardı S'te. Alırsın kullanırsın 1 ay memnunsun sonra bir fimware çıkartırlar kulaklık çöp, eski firmware'yide siteden kaldırırlar kalırsın öyle. Yanında kafasına göre açılmayan, crash veren yazılımı da hediye.

İlk 6 ay bende aşırı memnundum sonra adım adım çöpe döndü kulaklık. Son firmware güncellemesiyle PC açıldığında USB'yi çıkar tak yapmazsan çalışmıyordu mikrofon. Forumlarındaki admin çözüm önerisi öyle kullanın :D

Arthur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erdinç ÖZTÜRK
S serisi daha yenilenmiş ürün çok bir farkı yok, yanlış hatırlamıyorsam mikrofonunu çöp ediyorlardı S'te. Alırsın kullanırsın 1 ay memnunsun sonra bir fimware çıkartırlar kulaklık çöp, eski firmware'yide siteden kaldırırlar kalırsın öyle. Yanında kafasına göre açılmayan, crash veren yazılımı da hediye.

İlk 6 ay bende aşırı memnundum sonra adım adım çöpe döndü kulaklık. Son firmware güncellemesiyle PC açıldığında USB'yi çıkar tak yapmazsan çalışmıyordu mikrofon. Forumlarındaki admin çözüm önerisi öyle kullanın :D
Büyük bi hayal kırıklığı oldu benim için şuan :F: Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkür ederim. O hâlde Nova 7 indirim kovalama yolu gözüktü ? :blobdance:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,980
Üyeler
156,416
Son üye
yamall
Top Bottom