Neler Yeni

Yardım ASUS ROG STRIX XG249CM alınır mı

Can...

80+ Platinum

Emirz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Emir Eski
Masana bağlı. LG 24GN650B kullanıyorum ve onun da standı baya büyük. Mouse kablosu monitör ayağına değiyor ve rahat hareket sunmuyor. O yüzden kablo cırt cırtı alıp mouse kablosu monitörün ayağına bağladım. Böyle daha rahat oldu benim için ama standı daha sade bir model daha iyi olur bence.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Masana bağlı. LG 24GN650B kullanıyorum ve onun da standı baya büyük. Mouse kablosu monitör ayağına değiyor ve rahat hareket sunmuyor. O yüzden kablo cırt cırtı alıp mouse kablosu monitörün ayağına bağladım. Böyle daha rahat oldu benim için ama standı daha sade bir model daha iyi olur bence.
wiewsonic varda benim ekipmanlarımda rog bunuda öyle almak istedim aynı para zaten o yüzden şuan aoc g27g2u var ayakları çok geniş mübareğin :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Nevzat Mete Ayan

sonunda aradığımı buldum ama ayağı üzer mi mouse mevcut monitörümün ayağına çarpıyor
moninör çok iyi ayak kısmı sağa sola doğru uzanıyor bana sıkıntı yaşatmadı o kadar çok dert ediyosan asus tuf 280hz olanı var

Top Bottom