Neler Yeni

Asus RX 580 dual oc 8gb ekran kartı ile mining yapsam ne kadar kazanırım?

a_yberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ayberk
Ben yaklaşık bir yıl önce oyun oynamak için bir bilgisayar toplamıştım ve şu anda sınava çalışmam gerektiği için kulanmıyorum ve boş durmak yerine biraz para kazandırsın istiyorum termal macun değiştirsem tüm ayarları maksimumda tutsam aralıksız çalıştırarak elektrik gideriyle beraber RX 580 dual oc 8gb ekran kartı ile ne kadar kazanç elde edebilirim?

ensarxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
279
İsim
Ensar DAŞ
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım(Python, Unity, C#) , Donanım , Oyun

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ben yaklaşık bir yıl önce oyun oynamak için bir bilgisayar toplamıştım ve şu anda sınava çalışmam gerektiği için kulanmıyorum ve boş durmak yerine biraz para kazandırsın istiyorum termal macun değiştirsem tüm ayarları maksimumda tutsam aralıksız çalıştırarak elektrik gideriyle beraber RX 580 dual oc 8gb ekran kartı ile ne kadar kazanç elde edebilirim?
Konuyu takipteyim bende de 5500 XT 8 GB var aşağı yukarı aynı değerleri alırım herhalde.

akıllı kuş

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,079
İsim
Cicikuş
Bence kartı satın daha iyi olur eskisi kadar gelir yok şu anlık

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Hazır fiyatlar çakılmamışken kartı sat bence daha mantıklı olur. Mining şuan günde 1.8 dolar getiriyor. Elektriğe gelen zamları da hesaba katarsak ayda 400-450TL falan kazanırsın. Yani aralıkta ETH miningi bitene kadar 700-800TL civarı kazanırsın. Sonrası ne olur bilemem. ETH harici coinler çok kazandırmıyor şuan ama o dönem belki birşeyler olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu takipteyim bende de 5500 XT 8 GB var aşağı yukarı aynı değerleri alırım herhalde.
Bunun kazım gücü gözle görülür şekilde daha düşük. Ama yine de günde 1.6 dolar falan verir diye düşünüyorum. ETH mining bitene kadar 600-700 arası kazanırsınız herhalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,112
Üyeler
140,141
Son üye
excruciate0
Top Bottom