Neler Yeni

Asus Rx580 uçak gibi çalışması ?

ensylmz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Enes
Arkadaşlar Selam.

Kısaca bilgilerinize ihtiyacım var. Bilgisayarımdan çıkan fan sesleri artık rahatsız edicek boyuta çıktı.Sanki havalimanındaymışım gibi hissediyorum artık.Oynadığım oyunlar yüksek performans gerektirecek oyunlar değil ve bende oyunlarımı fan seslerinden çıkan sesten rahatsız olduğum için orta düzey ayarlarda oynuyorum. Bilgisayar ilk aldığım zamanlarda gayet iyiydi AC Origins tarzı oyunları çok rahatlıkla oynuyordum fakat son zamanlarda ETS2 oynarken bile ara ara takılmaklar oluyor, fanlar aşırı hızlı çalışıyor ve kasa alev alıcak dereceye çıkıyor.Kasam masaüstünde bebek gibi bakıyorum temizlik havalandırma vs. İlk aldığımda bilgisayarı Ekran kartına güncelleme geldi onu yaptıktan sonra bi türlü eski haline gelmedi.Yeni gelen versiyonu silip önceki sürümüne geri dönsemde eski performansa dönemiyorum.Değerlerini ölçtüm ekran kartımında işlemciminde değerleri yüksek.Çıkan fan sesi o kadar abartılı ki artık bu sinir bozmaya başladı.
Bi eksiklik var ama sebebini bulamadım bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursa sevinirim.

Bu konuyu Facebooktan da paylaştım linki burada - Video Linki

Özellikler :
Asus Dual RX580 8 GB Ekran kartı
Asus B450M Dragon Anakart
XPG 16 GB Ram
Ryzen 5 2600 İşlemci Stok Fanlı
Cougar 500W 80+ Power Supply

Bergee

80+ Silver
Bende merak ettim nasıl böyle bir şey mümkün aynı sorunu arkadaşım da yaşıyor...

Top Bottom