Neler Yeni

Asus Tuf A15 Fa506II nasıl bir laptop tavsiye eder misiniz

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
laptop linki: https://www.vatanbilgisayar.com/asu...15-6-gtx1650ti-4gb-w10.html#odeme-secenekleri

Geçenlerde Asus Tuf a15 Fa506 laptop'unu buldum baya da kafama koydum ama nasıldır nedir ne değildir almaya değer mi bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz bir de alma derseniz 9k aşağısı 8700 civarı laptop önerebilir misiniz
Alınmaz

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Isınma sorunu var ve malzeme kalitesi kötü alınmaz.

https://www.hepsiburada.com/acer-ni...ey001-p-HBV00000VFUAS?magaza=BOZDAN+Teknoloji

Bütçenizi bir tık arttırmanız lazım. Bunu öneririm.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınmaz
teşekkürler

Techno08

80+ Gold
Alınmaz

Coil whine sorunu var. İlk başta technopatta bende çok öneriyordum ama alanların bir çoğu sonra bana sitem etti.

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Coil whine sorunu var. İlk başta technopatta bende çok öneriyordum ama alanların bir çoğu sonra bana sitem etti.
peki önerebileceğin bi model var mı gene bu fiyat bandında bir de freedos da nasık işleyim sistemi ekliyceğimi bilmiyorum açıkçası 700 lita windowsa vermek istemiyorum

Techno08

80+ Gold
Hocam Bu ekran karti değil ...

Coil whine sadece ekran kartlarında olmaz. Bu laptoptaki sorun fandan geliyor. Performans düşürmüyor ama tiz bir ses çıkarıyor. Bu da cw.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Yanlış Bilgilendirme
Coil whine sadece ekran kartlarında olmaz. Bu laptoptaki sorun fandan geliyor. Performans düşürmüyor ama tiz bir ses çıkarıyor. Bu da cw.
Böyle bir şey mümkün değil dostum fanlarda coil whine olmaz

Techno08

80+ Gold
peki önerebileceğin bi model var mı gene bu fiyat bandında bir de freedos da nasık işleyim sistemi ekliyceğimi bilmiyorum açıkçası 700 lita windowsa vermek istemiyorum

Önerdim zaten. Bu fiyata alabileceğiniz Doğru düzgün pek bir laptop kalmadı. Aralarında en masumu acer Gibi duruyor. Ha şöyle bir şey var, eğer cw sesi beni rahatsız etmez diyorsanız Lenovo tercih edebilirsiniz.

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
Önerdim zaten. Bu fiyata alabileceğiniz Doğru düzgün pek bir laptop kalmadı. Aralarında en masumu acer Gibi duruyor. Ha şöyle bir şey var, eğer cw sesi beni rahatsız etmez diyorsanız Lenovo tercih edebilirsiniz.
çok uçak motoru gibi sesi yoksa beni çok rahatsız etmez o bilmem kaç yıllık laptoplar gibi

Techno08

80+ Gold
Böyle bir şey mümkün değil dostum fanlarda coil whine olmaz

Valla dostum bende önceden bilmiyordum ve benim yüzünden alanlar bana sitem etti biraz. Alanlar sesden şikayetçi. O yüzden bu modeli artık önermiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,855
Üyeler
138,423
Son üye
mamicillo
Top Bottom