Neler Yeni

Asus Tuf A15 Fa506II nasıl bir laptop tavsiye eder misiniz

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
Valla dostum bende önceden bilmiyordum ve benim yüzünden alanlar bana sitem etti biraz. Alanlar sesden şikayetçi. O yüzden bu modeli artık önermiyorum.
hm anladim bir de attığın linkteki laptop freedos işletim sistemine 700 lira vermek hiç içimden gelmiyor çözümü var mı hiç bilgim yok da o konuda

Techno08

80+ Gold
çok uçak motoru gibi sesi yoksa beni çok rahatsız etmez o bilmem kaç yıllık laptoplar gibi

O kadar ses çıkaracağını düşünmüyorum. İnce tiz bir ses çıkarıyor. İntel modellerde daha fazla ama AMD de bu sorun çıktı. Dediğim gibi performansa etki etmez sadece ince bir ses.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hm anladim bir de attığın linkteki laptop freedos işletim sistemine 700 lira vermek hiç içimden gelmiyor çözümü var mı hiç bilgim yok da o konuda

İnternette videoları var, Windows kurmak çok kolay. İnternette 25 liraya oem keyler var onlardan alırsın.

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
O kadar ses çıkaracağını düşünmüyorum. İnce tiz bir ses çıkarıyor. İntel modellerde daha fazla ama AMD de bu sorun çıktı. Dediğim gibi performansa etki etmez sadece ince bir ses.
tiz bi sese çok sıkıntı değil benim için

İnternette videoları var, Windows kurmak çok kolay. İnternette 25 liraya oem keyler var onlardan alırsın.
sıkıntı çıkmaz dimi

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Valla dostum bende önceden bilmiyordum ve benim yüzünden alanlar bana sitem etti biraz. Alanlar sesden şikayetçi. O yüzden bu modeli artık önermiyorum.
Eyvallah biraz boşladık laptopları uyarın için saol
Monster son dönemde iyi

Techno08

80+ Gold
tiz bi derse çok sıkıntı değil benim için

sıkıntı çıkmaz dimi
Kişiden kişiye göre değişir. Ben şahsen çok sessiz ortamları sevmem. Bana manyak diyebilirsiniz belki ama ben laptopu boşta fanı 3000 RPM de kullanan bir insanım. Beni ses rahatsız etmez ama sizi bilemem.

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
Monster son dönemde iyi
evet bi ara monsterlara da bakmıştım gene aynı freedos yüzünden vazgeçmiştim ama o halledilmesi kolaysa monster da bakılabilir

Techno08

80+ Gold
Monster son dönemde iyi

valla Hocam şöyle söyleyeyim size: Lenovo o sese rağmen çok daha iyi monsterden. En azından ölü piksel ve ısınma sorunu yok.

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
evet bi ara monsterlara da bakmıştım gene aynı freedos yüzünden vazgeçmiştim ama o halledilmesi kolaysa monster da bakılabilir
Işletim sistemleri 2000 liradan başlıyor yazık günah çok kolay isletim sistemi kurmak ;)

Ahmetooz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet
Kişiden kişiye göre değişir. Ben şahsen çok sessiz ortamları sevmem. Bana manyak diyebilirsiniz belki ama ben laptopu boşta fanı 3000 RPM de kullanan bir insanım. Beni ses rahatsız etmez ama sizi bilemem.
valla ben açık konuşmak gerekirse sese hassasiyetiyim çok çabuk dikkatimi dağıtıp başımı ağrıtabiliyor gene yüksek bi tiz sesse sıkıntı olablir

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
valla Hocam şöyle söyleyeyim size: Lenovo o sese rağmen çok daha iyi monsterden. En azından ölü piksel ve ısınma sorunu yok.
Monsterin sadece v20 (rtx2060) li serisi ısınıyor başkası ısınmıyor
Ölü pikseli hemen değiştiriyorlar

Top Bottom