Neler Yeni

Yardım ASUS TUF Gaming A15 RAM yükselttikten sonra mavi ekran veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Kızıltaş
Normal kullanımda sorun var mı şuan?
Şu anda eski ramlar takılı hocam. Dediğiniz kesin bir çözüm sunarsa laptobu tekrardan açıp dediğiniz şekilde yaparım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece yeni aldığım rami taksam hata almazsam sorun çözülürmü

Dünden beri laptobun kasasını 3-4 kere söküp taktım sıkıntı olurmu acaba?

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
930
İsim
Ömer Murat KARACA
Şu anda eski ramlar takılı hocam. Dediğiniz kesin bir çözüm sunarsa laptobu tekrardan açıp dediğiniz şekilde yaparım

Sadece yeni aldığım rami taksam hata almazsam sorun çözülürmü

Dünden beri laptobun kasasını 3-4 kere söküp taktım sıkıntı olurmu acaba?
Bir şey olmaz ben aylık söküp temizliyorum.
Sadece aldığınız rami takın ve memtest yapın. Eğer hata vermezse normal kullanın.

HDogus

80+ Bronze
Hocam tekrardan merhabalar. Hocam bugün dediğin şekilde yaptım. Sadece yeni aldığım rami taktım lakin yine mavi ekran aldım.
Eğer uyumsuz ram almadıysan ramde sıkıntı vardır hocam iade etmende fayda var. Aldığın ramin linkini at bakalım farkında olmadan yanlış sipariş geçmiş olabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Kızıltaş
Sadece aldığınız rami takın ve memtest yapın. Eğer hata vermezse normal kullanın.

Eğer uyumsuz ram almadıysan ramde sıkıntı vardır hocam iade etmende fayda var. Aldığın ramin linkini at bakalım farkında olmadan yanlış sipariş geçmiş olabilirsin.

Hocam tekrardan taktım 16 lık Rami bir sıkıntı olmadı şimdi me
Hocam tekrardan 16 lık Rami taktım bir sıkıntı olmadı şimdi memteste soktum ortalama ne kadar sürer acaba

HDogus

80+ Bronze

Hocam tekrardan taktım 16 lık Rami bir sıkıntı olmadı şimdi me

Hocam tekrardan 16 lık Rami taktım bir sıkıntı olmadı şimdi memteste soktum ortalama ne kadar sürer acaba
Ram doğru hocam yalnız bu satıcıyı ilk defa gördüm ben Aison'dan almıştım sıkıntısız 1 senedir kullanıyorum.

ulas_trnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ulaş Turna
Arkadaşlar selamünaleyküm. Bugün ASUS TUF Gaming A15 laptopuma 16 GB RAM taktım. Laptopun içinde 8x2 RAM vardı ve 8 GB RAM'lerden birini çıkarıp 16 GB Crucial'ın bir RAM'ini taktım. İlk başta bir sorun yoktu lakin sonrasında bilgisayar mavi ekran vermeye başladı. Bunun sebebi nedir acaba? Yardımcı olabilir misiniz?

Aga sorunu çözebildin mi bende aynı sorunu yaşıyorum benim ramde crucial 16GB çözdüysen banada yardım edebilir misin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,864
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom