Neler Yeni

Asus Tuf Gaming A15 vs Lenovo IdeaPad Gaming 3/ Laptop Karşılaştırması?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cengizhan Göksu

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,732
İsim
Mert Can Ergün
Abdullah abinin önerdiği laptop

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan

NAKRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erkan Yörük
normalde asus derdim ama 3060 olduğu için Abdullah abinin attığı bir tık daha iyi. Asusun 3060lısını bulursan direk onu al çünkü ryzen 7 var

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cengizhan Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normalde asus derdim ama 3060 olduğu için Abdullah abinin attığı bir tık daha iyi. Asusun 3060lısını bulursan direk onu al çünkü ryzen 7 var
Hocam ekran kartı olarak bi 3050ti ile çok büyük farkları yok diye biliyorum asusun kalitesine daha çok güveniyorum bu akşam net birisini sipariş geçicem inslah sonrasında pişman olmam teşekkürler düşüncen için

Sercankır

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
718
İsim
Sercan
Hocam ekran kartı olarak bi 3050ti ile çok büyük farkları yok diye biliyorum asusun kalitesine daha çok güveniyorum bu akşam net birisini sipariş geçicem inslah sonrasında pişman olmam teşekkürler düşüncen için
Lenovo al geç beni dinle.

NAKRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Erkan Yörük
laptoplarda 3050ti ile 3060 arasında dağlar kadar fark var istersen karşılaştırmalarını izleyebilirsin. 4gb vram olduğu için 3050ti tam performans veremiyor. uzun ömürlü olmasını ve yüksek grafikli oyun oynamak istiyorsan 3060 şart

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cengizhan Göksu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
laptoplarda 3050ti ile 3060 arasında dağlar kadar fark var istersen karşılaştırmalarını izleyebilirsin. 4gb vram olduğu için 3050ti tam performans veremiyor. uzun ömürlü olmasını ve yüksek grafikli oyun oynamak istiyorsan 3060 şart
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tek olay oyun ben yazılım vs uğraşıyorum grafik tasarım vs bunları içinde şuan lenovayi alıyorum o zmn

Lenovo al geç beni dinle.
Hocam öyle yapacam büyük ihtimalle teşekkür ederim tavsiyen için

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cengizhan Göksu
Sonuç olarak Abdullah abinin önerdiği sistemi aldım

Herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Cengizhan Göksu
Sistemi iki gündür tecrübe ediyorum win 10 kurdum gayet stabil bir şekilde çalışıyor pili yeterli fiyatına göre gayet sağlam bir sistem oldu iyi yanlarını zaten saymaya gerek yok rahatsız eden gözüne batan şeyler neydi dersen ilki çok parmak izi tutuyor komple başka bir şey olursada ekleme yaparım

it's me

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mert
Top Bottom