Neler Yeni

Yardım ASUS TUF GAMİNG LAPTOBUM EKRAN KARTI WATT DÜŞÜRÜYOR

Farex

80+ Bronze
Oyunlarda falan acayip kasıyor furmark testinde 8-10 fps ısınıyor diye sandım fanları temizledim termal macun yeniledim yine aynı şey oldu , cihazı formatlayıp güzelce driverları kurdum yine aynı şey devam ediyor kendi biosunda test menüsü var test ediyorum sorun bulunamadı diyor sorun nedir? (2-3 haftadır evdeydi cihazım şarjda unutmuşum 2-3 hafta şarjda kalmış sonrasında oldu, prizim akım korumalı prizdir)
Ekran görüntüsü 2024-07-20 202246.png
Ekran görüntüsü 2024-07-20 202305.png
Ekran görüntüsü 2024-07-20 202317.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Özellikleri : i5-13450hx , rtx3050 6gb , 2tb + 512gb m2 ssd , 240w adaptör.

Son düzenleme:

R9XTX

80+
Oyunlarda falan acayip kasıyor furmark testinde 8-10 fps ısınıyor diye sandım fanları temizledim termal macun yeniledim yine aynı şey oldu , cihazı formatlayıp güzelce driverları kurdum yine aynı şey devam ediyor kendi biosunda test menüsü var test ediyorum sorun bulunamadı diyor sorun nedir? (2-3 haftadır evdeydi cihazım şarjda unutmuşum 2-3 hafta şarjda kalmış sonrasında oldu, prizim akım korumalı prizdir)
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

laptop asus tuf mu?

YazılımKafa

80+ Silver
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Alttaki yorumlarını görünce hiç yardım edesim gelmedi...

Farex

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz Dil
Alttaki yorumlarını görünce hiç yardım edesim gelmedi...
Etme kardeşim sizin gibi çocuklarla uğraşamam çocuk gelmiş dell değil mi diyor senin için dell olsun konu bu mu sence böyle boş boş ***** ***** yazarsanız böyle tepki alırsınız yardım etme sen sakın senin yardımına ihtiyacım yok en kötü servise verir çözdürürüm dert değil.

YazılımKafa

80+ Silver
Etme kardeşim sizin gibi çocuklarla uğraşamam çocuk gelmiş dell değil mi diyor senin için dell olsun konu bu mu sence böyle boş boş ***** ***** yazarsanız böyle tepki alırsınız yardım etme sen sakın senin yardımına ihtiyacım yok en kötü servise verir çözdürürüm dert değil.
Git servise ver ağlama o zaman.

YazılımKafa

80+ Silver
Foruma son zamanlarda iyice çoluk çocuk doldu e tabi okulların kapanmasından kaynaklı olacağını düşünüyorum.
Aynen abisi. Sen koca delikanlı niye çözemedin sorununu ? Senin gibi bir babayiğit. Koskoca adam. Gelmiş burda bizim gibi çocuklardan yardım dileniyorsun

Top Bottom