Neler Yeni

Asus Tuf Gaming VG24VQ vs MSI Optix MAG245R

Foyyek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Emir Eroğlu
Bütçe
1800
2 monitör arasında kaldım. Bunlardan birini kullanan yada önerebileceğiniz bu fiyatları geçmeyecek monitör varmı

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
ASUS ALMA REZALET
Mesaj otomatik birleştirildi:

2- apı gibi amazon varken hb den veya başka bir yerden alma

Foyyek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Emir Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ASUS ALMA REZALET

Zaten amacım model olarak bakma kargolara çok güvenmediğim için elden alınabilecek mağazalardan almayı düşünüyorum (duruma ve fiyata göre değişebilir)

Bu monitörü kullanıyor musun - Memnun musun

KeepHyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Alp Yurdakul
ASUS ALMA REZALET

Neye dayanarak söylediniz monitorunuz falan mı patladı.Böyle sebepsiz yere marka aşağılamak ayıplanacak bir hareket.Aynı modeli kullanıyorum ve gayet güzel renk veriyor malzeme kalitesi de güzel.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Zaten amacım model olarak bakma kargolara çok güvenmediğim için elden alınabilecek mağazalardan almayı düşünüyorum (duruma ve fiyata göre değişebilir)

Bu monitörü kullanıyor musun - Memnun musun
24GN600 kullanıyorum bu monitörle tek farkı pivot özelliği.24GN650'de kullandım.Memnunum.

Senin attıklarına bakarsak ASUS VA panel o yüzden tercih etmezdim.

MSI özellik bakımından güzel ama LG'de 1 ms GTG var o yüzden öne geçiyor ve fiyatı gaha uygun.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
Msi tercih ederim

Foyyek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan Emir Eroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüşleriniz için teşekkürler

Pckopat

80+ Bronze
VG24VQ VA panel curved ayrıca 350cd parlaklığa sahip, msı olan 250cd parlaklığa sahip. Mağazadan görerek alacaksanız iki paneli de yan yana koyduğunuz vakit VG24VQ nun daha iyi olduğunu göreceksiniz.

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
Neye dayanarak söylediniz monitorunuz falan mı patladı.Böyle sebepsiz yere marka aşağılamak ayıplanacak bir hareket.Aynı modeli kullanıyorum ve gayet güzel renk veriyor malzeme kalitesi de güzel.
asus denen markadan çektiğimi şöyle anlatayım 2 yıl garantisi vardı laptobun garanti varken o mükemmel ne kadar ilgilier garanti bitince gönderdim adamlar üstüne anakartı bozup gönderdiler garantisi biten ürünlerde müşteri memmnuiyeti sıfır siz siz olun garantisi bitince teknik servise göndermeyin
2- hb amazon karşılaştırmasında başımdan geçen olay şu hepsiburada kutus açılmış ürünleri iade almıyor buna rağmen amazon KOŞULSUZ ŞARTSIZ 30 günlük iade hakkı sunuyor
3 en hiçbir markayı sebepsiz yere kötülemem marka bekçiliği yapmayın burda teşekkürler

KeepHyper

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Ömer Alp Yurdakul
asus denen markadan çektiğimi şöyle anlatayım 2 yıl garantisi vardı laptobun garanti varken o mükemmel ne kadar ilgilier garanti bitince gönderdim adamlar üstüne anakartı bozup gönderdiler garantisi biten ürünlerde müşteri memmnuiyeti sıfır siz siz olun garantisi bitince teknik servise göndermeyin
2- hb amazon karşılaştırmasında başımdan geçen olay şu hepsiburada kutus açılmış ürünleri iade almıyor buna rağmen amazon KOŞULSUZ ŞARTSIZ 30 günlük iade hakkı sunuyor
3 en hiçbir markayı sebepsiz yere kötülemem marka bekçiliği yapmayın burda teşekkürler
Laptoplarından deneyimlediğinizi monitorle nasıl bağladınız.Monitörleri gayet kaliteli, laptoplarını bilemem ama siz şuan bana marka bekçiliği yapıyorsunuz derken bir markanın bütün ürünlerini kötülemiş oldunuz.Öyleyse marka bekçiliği yapmam iyi olur

Top Bottom