Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus TUF Gaming VG24VQR monitör nasıldır

Americano

80+ Bronze
Ürün iki aydır kullanıyorum artıları eskilerini söyleyeceğim ki insanlar alırken bilgili olsun ne aldığını bilsin. + 24 inç 1080p hd çözünürlük +165 hz görüntü sunuyor +kutunun içinde DisplayPort Kablo çıkıyor + çok renkli görüntüye sahip değişik görüntüler ayarlama özelliği var tuşlar ile yapmak çok basit. + 1mprt yani eh işte idare eder anlamında bir özellik var, elmb, free sync gibi özelikler var + kavisli olması güzel döndürülebilir olması güzel bir artı + bana hızlı sorunsuz geldi kargo - ama işte ölü piksel ve ghosting olayı beni üzdü asus gibi büyük bir firmanın böyle ucuz işlere girişmemesi gerekiyor alt üstü özellik ekliyorsun eklediği özellik sana eksi olarak geri dönüyor oda ghosting - bende en üst sağ köşede bir tane ölü piksel çıktı, değiştirmek istedim firma kabul etti ama gelecek yeni üründe de çıkabilir ve daha kötü bir yerde ölü piksel çıkabilir diye vazgeçtim değiştirmekten. -Büyük bir Kusuru var bu ve bunun gibi monitörlerde GHOSTİNG var bu ghosting olayı o kadar itici getiriyor ki oyun oynamaktan çok keyif alamıyorsun karanlık ortamlarda aşırı belli oluyor, nesnenin arkasından gölge gibi bir iz bırakıyor bir araba ilerlerken arkasına baktığında sana itici gelebilir ghosting olayı, valorant oynarken göze batabiliyor, gta vice city oynuyorum karanlık tarafta nesnelere baktığımda gözüme batıyor ghosting olayı cidden aşırı rahatsız edici olabiliyor bu cihazda ve bunun gibi cihazlarda ghosting olayı var malesef 2022 yılındayız yaptıkları monitöre bakınız. ghosting çözümüde yok bildiğim kadarıyla bu olay yüzünden bu monitöre 3 yıldız veriyorum. ghosting olayına çok takılırsanız ghosting olan monitörleri almayın ne yazikki daha üst modelleri 5 6 bin tl herkes bütçesine göre alabiliyor ya kaderine boğun eğeceksin yada çok para harcayıp en üst modellerini alacaksın. diyeceklerim bu kadar.

Dipnot: yorum bana ait değildir bir kullanıcı bu ürünü alıp altına yorum yapmıştır yazdıklarını kopyala yapıştır yapıp size aktarıyorum.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
Ben amazondan aynısını aldım kullanıyorum şuan çok güzel ama tek bir kötü yanı var. VA Panel gerçekten gün ışında ekranı gormek zorlaşıyor

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,239
İsim
SEYF
23'6 ve 27 inclik 2 VA panel modeli sorunsuz bir şekilde sıfır ghosting ve ölü pixelsiz 6 aydır kullanıyorum. Renk olarak farklı 5-6 mod seçeneği var canlısı ölüsü hangisi uyarsa ayarlıyorum.
Yani hepsinde olacak diye bir şey yok sonuçta. Ve görsel olarak muhteşem bir monitor net. IPS bulunursa alınır uygun fiyata

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,700
Üyeler
149,964
Son üye
Spawrain
Top Bottom