Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus tuf H1 mi H3 mü ? Hangisini önerirsiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Atakan
Merhaba arkadaşlar;

Bir konu da yardımınızı rica edeceğim. Asus tuf model bir kulaklık almayı düşünüyorum. 2 kulaklık arasında kaldım ama hangisini alacağıma karar veremiyorum. Ürünler;

https://www.hepsiburada.com/asus-2-...ming-h1-7-1-oyuncu-kulakligi-pm-HBC0000148JQJ
https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-h3-7-1-red-oyuncu-kulaklik-pm-HB00000QDGDD

Bu ürünleri kullanan arkadaşlara soruyorum. Sizce parasını hakediyor mu ? Hak ediyorsa hangisini tavsiye edersiniz ?

Mert099

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Mert
Gaming.gen'de H1'in Wireless modeli 880 TL, onu al. Asus'un ekipman anlat ile cashback etkinliğinden de 275 TL gelir. Bu sayede 615'e gelmiş oluyor. Ses kalitesi güzel.

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
2si arasında h3 daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Atakan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gaming.gen'de H1'in Wireless modeli 880 TL, onu al. Asus'un ekipman anlat ile cashback etkinliğinden de 275 TL gelir. Bu sayede 615'e gelmiş oluyor. Ses kalitesi güzel.
Wireless modelini gördüm ancak wireless kulaklıklara karşı bir ön yargım var oyun performansı konusunda. Eğer üst seviye bir wireless olsa okey ama h1 gibi giriş seviye bir wireless model beni korkutuyor açıkçası. Sen bu modelin Wireless olanını kullandın mı ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2si arasında h3 daha iyi
Ben de H3 modeline doğru kayıyorum ama H1 wireless modeli de aklıma yattı gibi bilemedim

Mert099

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Mert
Wireless modelini gördüm ancak wireless kulaklıklara karşı bir ön yargım var oyun performansı konusunda. Eğer üst seviye bir wireless olsa okey ama h1 gibi giriş seviye bir wireless model beni korkutuyor açıkçası. Sen bu modelin Wireless olanını kullandın mı ?

Ben de H3 modeline doğru kayıyorum ama H1 wireless modeli de aklıma yattı gibi bilemedim
Wireless modelini alalı 5 gün falan oldu. Güzel bir kulaklık. Oyun performansı da güzel. Sadece 7.1 surround'da bir fark göremedim ama kötü değil.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Atakan
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Atakan
Wireless modelini alalı 5 gün falan oldu. Güzel bir kulaklık. Oyun performansı da güzel. Sadece 7.1 surround'da bir fark göremedim ama kötü değil.
Muhtemelen bende wireless modeli alacağım ama bir kaç sorum olacak;

Şarjı ne kadar gidiyor ?
Ne kadar sürede full şarj oluyor ?
Şarj soketi tipi nedir ?
Müzik dinlediysen bass seviyesi tatmin ediyor mu ?

Cevaplarsan minnettar olurum.

Mert099

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Mert
Muhtemelen bende wireless modeli alacağım ama bir kaç sorum olacak;

Şarjı ne kadar gidiyor ?
Şarj soketi tipi nedir ?
Müzik dinlediysen bass seviyesi tatmin ediyor mu ?

Cevaplarsan minnettar olurum.
Kulaklıkta zaten ekstra bass var ve yeterli seviyede. Sarj 14 saat gidiyor. Sarj soketi Type-C, zaten kendi kablosu çıkıyor. Bağlantı olarak da Type-C ve Type-C siz cihazlar için usb adaptör çıkıyor.

Kendi uygulamasından EQ ayarı vs yapılıyor ama anlamıyorum onlardan. O yüzden konu açtım zaten forumda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Atakan
Eyvallah brom. Alıyorum o zaman bende. Desteğin için Teşekkür ederim.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
Top Bottom