Neler Yeni

Asus Tuf H3 Kulaklık Ses Kartı

Pair

80+ Bronze
Selamlar, incehesaptan Asus Tuf H3 7.1 Kulaklık aldım. Gittiğim internet kafede aynı kulaklık vardı ve bayağı beğenmiştim aynısından bende alayım dedim. Fiyatıda uygun iken. Aldım fakat herhangi bir USB ses kartı gelmedi yanında gittiğim internet kafede neredeyse elim kadar olan kırmızı/siyah bir ses kartı bulunuyordu üzerinde multimedya tuşları olan. Bunun sebebi nedir? Kulaklık modelleri mi farklı yoksa ayrı bir ses kartı falan mı alınmış acaba?

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Selamlar, incehesaptan Asus Tuf H3 7.1 Kulaklık aldım. Gittiğim internet kafede aynı kulaklık vardı ve bayağı beğenmiştim aynısından bende alayım dedim. Fiyatıda uygun iken. Aldım fakat herhangi bir USB ses kartı gelmedi yanında gittiğim internet kafede neredeyse elim kadar olan kırmızı/siyah bir ses kartı bulunuyordu üzerinde multimedya tuşları olan. Bunun sebebi nedir? Kulaklık modelleri mi farklı yoksa ayrı bir ses kartı falan mı alınmış acaba?
Kendileri takmışlar HyperX ses kartı almışlardır o kulaklık için, hayatta internet cafedeki performansı alamazsın, h3 alarak da kötü bir seçim yapmışsın ,ses kartlı olarak ch321 almalıydın ve Asus Tuf h3 ses kartlı gelmiyor.
Araştırdım fakat bulamadım, ne yazarsam bulabilirim acaba bilginiz var mıdır?
Kulaklık kadar para vermelisiniz https://www.trendyol.com/kingston/hyperx-7-1-amp-surround-usb-ses-karti-hx-usccamss-bk-p-3811217?t
bu olabilir mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,407
Üyeler
140,191
Son üye
ACKorkmaz
Top Bottom