Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Asus Tuf Rtx 3070 Ti̇ 12792 TL Çök

Penguen

80+ Silver
Dostum sonuçta burası forum ve muhabbetin dönmesi normal ikincisi burdaki ekran kartıni alamayan insanlar enayi yerine konuldu indirim gününde parasını harcadığı için bir ton indirim kaçırdılar eğer o gün param olsaydı 10 TL 6750 xt alırdım ben ve onu da geçtim nice indirimler kaçtı bu şekilde
O zaman Anakart alt forumuna hangi fareyi alayım diye konu açayım? Böyle bir saçmalık mı var? Forumun alt forumları var. Uygun alt forumda konu oluşturun, tartışın. Bitmiş fırsatı tartışıyorsunuz, bir bitmedi tartışmanız da. Birde cevap veriyorlar haklı gibi.

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
Deniz Bey
O zaman Anakart alt forumuna hangi fareyi alayım diye konu açayım? Böyle bir saçmalık mı var? Forumun alt forumları var. Uygun alt forumda konu oluşturun, tartışın. Bitmiş fırsatı tartışıyorsunuz, bir bitmedi tartışmanız da. Birde cevap veriyorlar haklı gibi.
Hocam milletin kafası dumanlı zaten bide sen böyle konuşup ortamı iyice Bulandırma

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Selçuk duraklar
Dost mesaj yazma istersen burda konuyu üstlere taşıyorsun gene farklı bir alt konuda aç tartışalım

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
Deniz Bey
Ne yaptıysam olmadı iptal edildi bugün ,parayı bari hemen atsalar zaten kaç gündür faiz yiyorum külliyen zarar oldu bu iş bi yerlerinden çıksın vatan

byhorozkentli

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,249
İsim
Deniz Bey

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Arkadaşlar Vatan Bilgisayarla Whatsapp hattından iletişime geçtim bana çağrı merkezi numarasını verdi zaten orayla bir çok defa görüştüm onlarda bana yardımcı olmadı hiç son bir kez daha aradım yine aynı şekilde yardımcı olamayacağını söyledi oda beni mail adreslerinden yazmamı istedi oraya da yazdım aradan uzun süre geçti cevap gelmedi Şikayetvar a yazdım diğer markalar hemen dönüş yaparken Vatan Bilgisayarın umurunda değil THH ye başvurdum bilirsiniz kamu işlerinin ne kadar uzun sürdüğünü onlardan da bir ses yok kısacası iyice sinirlerim bozuldu en son mağazalarına gidip müdürleriyle muhatap olacağım başka yapabileceğim bir şey kalmadı @Abdullah Hacıgül video yapacaktı bu konu hakkında hala beklemedeyim. Vatan Bilgisayar bildiğin eşkiya olmuş paramızı uzun süre rehin alıyor ayrıca siparişimizi kafasına göre iptal ediyor, doğru düzgün ilgilendikleri yok müşteri hizmetleri rezalet, telafi için hiç bir şey sunmuyorlar özür bile dilemiyorlar! Vatan Bilgisayarda alışveriş yapmak PİŞMANLIKTIR!

loverboy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Joseph ss
İptal edilen herkes tüketici hakem heyetine başvursun sipariş onayı mailindeki satış sözleşmesini ve iptal sebebini yazan maili eğer göndermediyseler maili isteyin bu ikisini ek olarak sunun. Haksız sebeple iptal ettiklerini belirtin uzun sürer belki ama ürünü alamasak bile vatanın bir ceza yemesi lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğuzhan Oğuzhan
Mesafeli Satış Sözleşmesine kafasına göre madde ekleyemez kanundaki madde neyse o geçerlidir. Direkt THH'ye verin geçin.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,914
İsim
tümen dağ
bende thh ye başvurucam aynı konudan dolayı nasıl yapıcam yapan var ise bilgi verebilir mi

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu arkadaş burada mı? Aynı durumdan şikayetçi olmuş ama Şikayetvar da çözüldü diye işaretlemiş acaba sorunu giderildi mi?
Ekran Alıntısıı.JPG

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
903,917
Üyeler
140,270
Son üye