Neler Yeni

Asus VA panel monitör alınır mı?

ErenDmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
merhaba monitör almayı düşünüyorum bugün bakarken itopya sitesinde asus tuf gaming vg24vq1b monitörünü gördüm sizce almaya değermi.

VA panel nasıl performansı herkes Ips al diyor ama fiyatı düşdüğü için alınır mı? diye sormak istedim.

fiyatı 3900

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yusuf Karayer
merhaba monitör almayı düşünüyorum bugün bakarken itopya sitesinde asus tuf gaming vg24vq1b monitörünü gördüm sizce almaya değermi.

VA panel nasıl performansı herkes Ips al diyor ama fiyatı düşdüğü için alınır mı? diye sormak istedim.

fiyatı 3900
4600TL bütçeniz varsa AOC 24G4X alın bu bütçe için güzel gibi duruyor ama tabi ki VA panel tercih edilmez hele ki FPS oyunları oynayacaksanız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,300
İsim
Murat Orhan
3900a IPS panel daha iyilerini bulursun illa asus olsun diye kendini şartlandırma.

Akanizzm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Burak Ahmet AKAN
Instagram
akanizzm
Steam
akanizzm
Discord
akanizzm
Hocam şuan hem VA panel asus hemde ips panel asus kullanıyorum ve VA panel asus alınmaz.

ErenDmr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
4600TL bütçeniz varsa AOC 24G4X alın bu bütçe için güzel gibi duruyor ama tabi ki VA panel tercih edilmez hele ki FPS oyunları oynayacaksanız.
peki önerdiğiniz mönitör kalitelimidir? markası iyi midir??

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
SEFA KAYA

fiyatı 3900
aynı site de itopya da ips panel var
itopya istemezsen gaming gentr de var world karta 6 taksit yapıyor

Top Bottom