Neler Yeni

Asus VENTO Neptune VG07F VS Corsair Carbide SPEC-DELTA

Squirtle48

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,854
İsim
Metehan Akyalı
Merhaba bazı forumlarda corsairin daha iyi olduğu söylenmiş ama asusun kasası full mesh ve yanlardan felan delikleri var corsairin alt kısmında ufak bir mesh yeri var birde üstte hava alacak bir yer var corsairin nasıl bir hava akışı olabilirki corsair diyorlar fikirlerinizi merak ettim.

Ürünlerin linkleri :
Asus
Corsair
https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Cases/Mid-Tower-ATX-Cases/Carbide-Series-SPEC-DELTA-RGB-Tempered-Glass-Mid-Tower-ATX-Gaming-Case-—-Black/p/CC-9011166-WW
Bence Vento'nun bu mesh modeli daha iyi havalandırma sağlayabilir.

Deneyimlemedim ama ben olsam Vento alırdım heralde.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano

Geixs

80+
Heryere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nedeniyle belirtir misiniz
Galiba Türkçe anlamıyorsunuz ama neyse bir kez daha yazıcam asus un kasasını alınca hem 6 fan hem sıvı soğutmayı koyabilceğini sanıyorsan o iş hikaye corsair dada aynı mantık var ve bu kasayı bu kadar savunmanın sebebi asus un kasasını almış olmanmış uzaktan bu kasanın markası ne diye sorsalar izoly derim çok iyi tasarımı var kasanın :D

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
asus ventonun hava akışı BERBAT ön tarafı tamamen cam kasa neredeyse hava alamıyor
Linkteki ne bak derim neden bodoslama yorum yapıyorsun o camlı dediğin vg04f

Galiba Türkçe anlamıyorsunuz ama neyse bir kez daha yazıcam asus un kasasını alınca hem 6 fan hem sıvı soğutmayı koyabilceğini sanıyorsan o iş hikaye corsair dada aynı mantık var ve bu kasayı bu kadar savunmanın sebebi asus un kasasını almış olmanmış uzaktan bu kasanın markası ne diye sorsalar izoly derim çok iyi tasarımı var kasanın :D
Benim Corsair alma seçeneğim yoktu zaten merak etme hazır sistem aldım :D

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
haklısınız görmemişim benim hatam affedersiniz dediğiniz kasa hakkında bilgim yok alınabilir gibi

OğuzKağan08

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Geixs

80+

Benim Corsair alma seçeneğim yoktu zaten merak etme hazır sistem aldım :D
Ben niye merak ediyim izoly tasarımlı kasayı alan sensin :D dış görünüşe ve sıcaklığa önem vermiyorsan alınır tabi

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Ben niye merak ediyim izoly tasarımlı kasayı alan sensin :D dış görünüşe ve sıcaklığa önem vermiyorsan alınır tabi
Dış görünüş görecelidir ve mesh daha iyi soğutur abime sordum Corsair ne öyle bu daha güzel dedi dış görünüş olarak ve izolynin mesh ve malzeme kalitesi iyi kasası varda ben mi bilmiyorum senin gibi fanboylar yüzünden milleti yanlış ürüne yönlendiriyorlar.

Geixs

80+
Dış görünüş görecelidir ve mesh daha iyi soğutur abime sordum Corsair ne öyle bu daha güzel dedi dış görünüş olarak ve izolynin mesh ve malzeme kalitesi iyi kasası varda ben mi bilmiyorum senin gibi fanboylar yüzünden milleti yanlış ürüne yönlendiriyorlar.
Daha yazdığımı anlayamıyorsun kasa izoly e benziyor yani kötü demek istiyorum sen izoly fanboyu diyorsun :D neyse olan olmuş hayırlı olsun izoly tipli kasan dc kullanıyorsan at dc adresini sana 5 tane konu atiyim bu kasaları yarıştıran kazanan da corsair olan corsair fanboyu falan değilim corsair de kullanmıyorum ama şimdi araştırdım herkes benim gibi corsair demiş diğer konularda

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
Daha yazdığımı anlayamıyorsun kasa izoly e benziyor yani kötü demek istiyorum sen izoly fanboyu diyorsun :D neyse olan olmuş hayırlı olsun izoly tipli kasan dc kullanıyorsan at dc adresini sana 5 tane konu atiyim bu kasaları yarıştıran kazanan da corsair olan corsair fanboyu falan değilim corsair de kullanmıyorum ama şimdi araştırdım herkes benim gibi corsair demiş diğer konularda
Zaten izoly fani değilsiniz evet sürü fanisiniz ve yani bu konuyla ilgili doğru düzgün forum yok technopatmıdır o sitede çok fazla bilgi kirliliği var

Son düzenleme:

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
bence vento daha önde

• Beğen
Reaksiyonlar: Mano

Mano

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
.
haklısınız görmemişim benim hatam affedersiniz dediğiniz kasa hakkında bilgim yok alınabilir gibi
yorumunuzu silermisiniz konuya yeni girenlere yanlış bilgi olmasın diye birde goldsunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,023
Üyeler
141,517
Son üye
Hades.
Top Bottom