Neler Yeni

Yardım ASUS VG248QG GSYNC sorunu

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
ELMB özelligini yalniz 120 HZ de aktif edebiliyorum diye okumustum. Su an ELMB özelligi 165 hz de kullandigim icin tam olarak kapali. Meniden üzerine tiklayamiyorum,.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herhangi bir driver mi indirmeliyim sizce?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baska bir önerieniz var mi ?
Hayır monitör ile alakalı bir durum driver ile ilgili olacağını sanmıyorum.Biraz kurcalayın derim monitörü aç kapa yapın elmb açın kapayın gsync açın kapayın kendiliğinden düzelecek gibi duruyor

theerenyz

80+
Hayır monitör ile alakalı bir durum driver ile ilgili olacağını sanmıyorum.Biraz kurcalayın derim monitörü aç kapa yapın elmb açın kapayın gsync açın kapayın kendiliğinden düzelecek gibi duruyor
Hepsini denedim. 120 hz ye alip ELMB kapatip actim. Durum ayni. Sizce sistemim ile alakali olabilir mi ?

theerenyz

80+
Şöyle söyleyeyim. Reddit deki biriyle konuştum ve onda da bu sorun olduğunu söyledi. Shadow Play dan de ekran kaydı alınca çıkıyormuş. Ve Driver sorunu olduğumu söylüyor ne kadar doğru bilemem. Sonraki güncellemelerde sorun çözülür inşallah.

Yumuklu Sucurta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Alper
Şöyle söyleyeyim. Reddit deki biriyle konuştum ve onda da bu sorun olduğunu söyledi. Shadow Play dan de ekran kaydı alınca çıkıyormuş. Ve Driver sorunu olduğumu söylüyor ne kadar doğru bilemem. Sonraki güncellemelerde sorun çözülür inşallah.
Şahsen bunun için beklemezdim iade ederdim.

theerenyz

80+
İade hakkımı son günde kullanmayı düşünüyorum. Başka bir önerisi olan var mı acaba?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,224
Üyeler
140,619
Son üye
Nozarashi
Top Bottom