Neler Yeni

Asus vg249Q1a ekranda çizik

bakisever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Baki Sever
1 sene önce aldığım Asus monitörde bu sıralar çizikler başladı ekranın en üst kısmında yatay çizikler oldu Chrome açınca beyaz yer denk gelince çizgi görünmüyor sadece renkli yerlerde çizgiler görünüyor. Başka bilgisayarda o bilgisayarin kabloları ile denedim çizikler oldu kendi kasama başka monitör takınca bı sorun olmadı yani ne kablo ne ekran kartı ile ilgili olmadığını anladım monitörde darbe yok hasar yok kendi kendine oldu sorunu ne olabilir değişime tamire gitmeden sorunu çözebilir miyim veya tamir edilecek denirse sorun bidaha olmamak üzere düzelir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
ya gördünüzmü boşuna paralamıyoruz biz burda kendimizi olmadık markaların olmadık monitörlerini almayın.ucuzu kalitelisi varken ne gereği var diye diye hal olduk.dinleyen kim.ondan sonra burda şikayetçi olursunuz

bakisever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Baki Sever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz davranış
ya gördünüzmü boşuna paralamıyoruz biz burda kendimizi olmadık markaların olmadık monitörlerini almayın.ucuzu kalitelisi varken ne gereği var diye diye hal olduk.dinleyen kim.ondan sonra burda şikayetçi olursunuz
Saçma sapan konuşma boş yorum da yapma dünkü çocuk akıl verir olmuş bilgin yoksa sesini kes otur kenarda

Yunus Yıldız

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Captain Jack Sparrow
asusa kötü marka mı diyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 sene önce aldığım Asus monitörde bu sıralar çizikler başladı ekranın en üst kısmında yatay çizikler oldu Chrome açınca beyaz yer denk gelince çizgi görünmüyor sadece renkli yerlerde çizgiler görünüyor. Başka bilgisayarda o bilgisayarin kabloları ile denedim çizikler oldu kendi kasama başka monitör takınca bı sorun olmadı yani ne kablo ne ekran kartı ile ilgili olmadığını anladım monitörde darbe yok hasar yok kendi kendine oldu sorunu ne olabilir değişime tamire gitmeden sorunu çözebilir miyim veya tamir edilecek denirse sorun bidaha olmamak üzere düzelir mi
garantisi vs varsa garantiyle iletişime geçmeni tavsiye ederim fotoğraf koyarsan daha iyi yorum yapabilirler.

Zexius

80+ Bronze
Uygunsuz davranış
Birader afedersinde uyarı yiceksem yiyeyim ama sen asusun sıçtığı bok olamazsın o yüzden ikile

bakisever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Baki Sever
asusa kötü marka mı diyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

garantisi vs varsa garantiyle iletişime geçmeni tavsiye ederim fotoğraf koyarsan daha iyi yorum yapabilirler.
Garanti var 2 yıl civarı bugün aramayı düşünüyorum. bazı kişiler benzer sorunlar ile karşılaşmıs ekran kartı kablo gibi veya panel bende kartta ve kabloda sorun yok panel sorunlu olabilir diye düşünüyorum o yüzden tamir olmuyormuş iade veya değişim yapilicak bu uzun bı süreç olur evde kötü bı yedek monitör var ama yinede sürecin uzun olmasını istemiyor daha kısa yoldan çözüm arıyorum ama yok gibi değişim şart görünüyor cevabın için teşekkür ederim

Zexius

80+ Bronze
Hocam panel değişimi olur ve sorununuz çözülür eğer aynı sorun 2 kez daha olursa iade/değişim raporu talep edebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
Birader afedersinde uyarı yiceksem yiyeyim ama sen asusun sıçtığı bok olamazsın o yüzden ikile
düzgün konuş evladım bi halt bildiğiniz yok boş boş konuşmalar

bakisever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mahmut Baki Sever
Hocam panel değişimi olur ve sorununuz çözülür eğer aynı sorun 2 kez daha olursa iade/değişim raporu talep edebilirsiniz.
Bidaha olma gibi bı sorun var yani tekrar olabilir , peki bidaha olabiliyorsa bunu geciktirmenin yolu varmı parlaklık düşük ayarda kullanmak gibi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,146
Üyeler
156,567
Son üye
sorusorcam22
Top Bottom