Neler Yeni

Asus Vg24VQ Monitör Hakkında

Arcahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arcahan Turhan
Merhaba herkese monitörüm Asus Vg24vQ 144Hz bir monitör ... Bu monitörde G-Sync özelliği nasıl aktif edebilirim Nvidia Ekran kartı alacağım çünkü 1660ti yada 2060 olucak

Erdimb

80+ Bronze
@Arcahan O monitörde maalesef gsync yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

freesync var amd kartlar için

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
@Arcahan O monitörde maalesef gsync yok

freesync var amd kartlar için
offf bilmeden konuşmasan

Merhaba herkese monitörüm Asus Vg24vQ 144Hz bir monitör ... Bu monitörde G-Sync özelliği nasıl aktif edebilirim Nvidia Ekran kartı alacağım çünkü 1660ti yada 2060 olucak
var tak kendi aktif oluyor diye biliyorum nvidia denetim masasına gsync ayarları gelecek ordan yapacaksın

Arcahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arcahan Turhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar sağolun bende var diye biliyorum hatta bizzat video tam detaylı yapmasa da aktif olduğunu dile getirdi Donanım Arşivi ama nasıl yaptı detay olarak bilmiyordum o yüzden konu açtım teşşekürler yorumlarınız için...

Parzival97

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
927
İsim
Ethem Karahan
Kimse şu ayrıntıyı söylememiş, G-sync'i , sadece Displayport kablosu ile bağlantı yaptığında Nvidia denetim masası üzerinden G-sync seçeneğine girip aktif ederek açabilirsin.
HDMI kullanıyorsan yapamazsın. Kutu içeriğinden hangi kablo geliyor bilgim yok, o yüzden iki durumu da söyledim.

Arcahan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arcahan Turhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kimse şu ayrıntıyı söylememiş, G-sync'i , sadece Displayport kablosu ile bağlantı yaptığında Nvidia denetim masası üzerinden G-sync seçeneğine girip aktif ederek açabilirsin.
HDMI kullanıyorsan yapamazsın. Kutu içeriğinden hangi kablo geliyor bilgim yok, o yüzden iki durumu da söyledim.
teşekkürler kutu içeriğinden direkt Displayport geliyor başka kablo yok

Top Bottom