Neler Yeni

Yardım Asus vivobook 16x (i9, 4050) alınır mı?

Korygos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa can
Bütçe
60000
Arkadaşlar, kendime hem genel kullanımda işimi görecek, prize bağlı olmayacağım hem de güçlü olacak, mühendislik uygulamalarını kaldırabilecek ve fiyat olarakta 60 bin'i geçmeyecek bir laptop aramaktayım.

Teknosa' da araştırma yaparken karşıma Asus un vivobook modeli çıktı. Linkini bırakıyorum:

Bu laptop fiyat ve performans olarak çok uygun geldi. Herhangi bir problemi var mıdır, yorumlarınızı, önerilerinizi bekliyorum...

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
mehmet demirel
Arkadaşlar, kendime hem genel kullanımda işimi görecek, prize bağlı olmayacağım hem de güçlü olacak, mühendislik uygulamalarını kaldırabilecek ve fiyat olarakta 60 bin'i geçmeyecek bir laptop aramaktayım.

Teknosa' da araştırma yaparken karşıma Asus un vivobook modeli çıktı. Linkini bırakıyorum:

Bu laptop fiyat ve performans olarak çok uygun geldi. Herhangi bir problemi var mıdır, yorumlarınızı, önerilerinizi bekliyorum...
sogutma sorunu olur onuda cozmek için gpu max 45w falandir gaming modellere bakin tavsiyem

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan

alınabilir cad programlarında vs. sorun çıkarmaz

Korygos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
mehmet demirel
Peki soğutma sistemi, pil süresi vs. hakkında bir bilginiz var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaminglerin şarjı hiç gitmiyor. Prize bağlı kalıyorsun. Daha iş laptop u ariyorum. Öneriniz var mıdır?
hocam piller ayni gpunun wati düşük oldugu için daha az gidiyor gaminglerin pil sorununuda 50000 luk powerbankla cozebilirsiniz

Korygos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mustafa can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam piller ayni gpunun wati düşük oldugu için daha az gidiyor gaminglerin pil sorununuda 50000 luk powerbankla cozebilirsiniz
Hocam peki benim bütçemw uyacak, güçlü bir iş bilgisayarı öneriniz var mı acaba?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan
Peki soğutma sistemi, pil süresi vs. hakkında bir bilginiz var mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gaminglerin şarjı hiç gitmiyor. Prize bağlı kalıyorsun. Daha iş laptop u ariyorum. Öneriniz var mıdır?
soğutma bu tarz tüm laptoplarda patates hocam

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,764
İsim
göksel yurtcan
Hocam peki benim bütçeme göre bir iş bilgisayarı öneriniz var mıdır?
sizin attığınız bilgisayar iş görür hocam pilide iyi dayanır malzeme kaliteside iyidir

Top Bottom