Neler Yeni

Asus X571 laptop nasıldır

lousienn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Ünsal

Selamlar arkadaşlar. Linkini bıraktığım laptop sizce nasıldır? Ben bu parçalardan pek anlamıyorum da size sorayım dedim. Üniversite için alacağım. Bunun yerine başka önerilerinize de açığım. Bütçem 10.000 TL ye kadar çıkıyor. Şimdiden teşekkürler.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bilgisayar güzel. Günümüz oyunlarını yüksek ayarda oynamak gibi derdin yoksa alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer oyuncu değilsen de daha ucuz laptop alabilirsin paran cebinde kalır.

lousienn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar güzel. Günümüz oyunlarını yüksek ayarda oynamak gibi derdin yoksa alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer oyuncu değilsen de daha ucuz laptop alabilirsin paran cebinde kalır.

Peki bu ona göre nasıl?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
HP tavsiye etmiyorum hocam. Yıllardır bende bi HP düşmanlığı var. Hangi arkadaşım aldıysa çabuk arızalandı. Ekran kartı görmeme gibi sorunları da var. Bir de HP'nin soğutması iyi değil. Yani şimdi nasıldır bilemiyorum ama yine de tavsiye etmiyorum. Kendim ASUS kullanıcısıyım. 6 yıldır bir kere arızalanmadı. Klavyeye kendim süt döktüm bi öyle arızalandı o da benim hatamdı.

lousienn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
HP tavsiye etmiyorum hocam. Yıllardır bende bi HP düşmanlığı var. Hangi arkadaşım aldıysa çabuk arızalandı. Ekran kartı görmeme gibi sorunları da var. Bir de HP'nin soğutması iyi değil. Yani şimdi nasıldır bilemiyorum ama yine de tavsiye etmiyorum. Kendim ASUS kullanıcısıyım. 6 yıldır bir kere arızalanmadı. Klavyeye kendim süt döktüm bi öyle arızalandı o da benim hatamdı.
Tamamdır. Teşekkür ederim

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Can Öztürk
1050 = çöp
1650 =1060 >1050