Neler Yeni

Yardım Atasun optik 3 kez garanti ve iade

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Barış Okçu
Merhaba arkadaşlar Atasun optikten gözlük satın aldım. Aldıktan sonra sürekli çerçevem çatladı durup dururken. Garantiden geliyor iki gğn sonra çatlıyor çerçeve. 3 kez garantiye gönderdim yenisi geldi çerçevenin. Artık garantiye göndermekten de gözlüksüz kalmaktan da çok sıkıldım. İade yapabiliyor muyum ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Mehmet Yılmaz
Merhaba arkadaşlar Atasun optikten gözlük satın aldım. Aldıktan sonra sürekli çerçevem çatladı durup dururken. Garantiden geliyor iki gğn sonra çatlıyor çerçeve. 3 kez garantiye gönderdim yenisi geldi çerçevenin. Artık garantiye göndermekten de gözlüksüz kalmaktan da çok sıkıldım. İade yapabiliyor muyum ? Yardımcı olabilir misiniz ?
İade yapmak zorundalar direk iade işlemi başlat. Hermod markalı gözlükleri tavsiye ederim çok kaliteli ürünleri

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Barış Okçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İade yapmak zorundalar direk iade işlemi başlat. Hermod markalı gözlükleri tavsiye ederim çok kaliteli ürünleri
Teşekkür ederim iade için THH felan uğraşmak gerekir mi yoksa marka direkt iade alır mı

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,041
İsim
Mehmet Yılmaz

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
508
İsim
Barış Okçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Az önce görüştüm. İlk garantiye gönderdiğimde kullanıcı kaynaklı red gelmiş. Mağaza müdürü müşteri memnuniyeti sebebiyle üretici ile görüşüp farklı rengi ile değişim yaptırmış. Daha sonrasında yine gönderdim herhangi bir şey denilmeden değişim yapıldı. Ama bugün görüştüğümde kullanıcı kaynaklı reddedildiği vs dediler. Bir kaç güne mağaza müdürüyle görüşeceğim durumu olmazsa THH ve şikayet var üzerinden iade talep edeceğim 2 aydır gözlüksüz kalıyorum bunun yüzünden

Top Bottom