Neler Yeni

Attack Shark X3 mi Steelseries Rival 3 mü?

Berk05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Yalav
Bütçe
1200
Arkadaşlar yeni bir mouse bakıyorum ve kararsız kaldım kablosuz istiyorum ama kablosuz mouseler 1k üstü fiyatlarda satılıyor steelseries rivale karar vermiştim attack shark x3ü gördüm hem kablosuz hemde konforlu görünüyordu aklıma yattı sizce hangisini almalıyım ve bu ikisinin yerine o fiyat bandında hangisini almalıyım? Valorant, cs vb. Oyunlar oynuyorum çoğunlukla. İyi günlerss

Bünyamina

80+ Gold
Arkadaşlar yeni bir mouse bakıyorum ve kararsız kaldım kablosuz istiyorum ama kablosuz mouseler 1k üstü fiyatlarda satılıyor steelseries rivale karar vermiştim attack shark x3ü gördüm hem kablosuz hemde konforlu görünüyordu aklıma yattı sizce hangisini almalıyım ve bu ikisinin yerine o fiyat bandında hangisini almalıyım? Valorant, cs vb. Oyunlar oynuyorum çoğunlukla. İyi günlerss
Attack shark x3 çok tavsiye ediliyor. Bunu tercih etmen iyi olur.
Rival 3 de 2 yıl kullandım memnundum aslında.
Ben çok anlamadığım için rival 3 güzel geliyordu.
Çünkü bu zamana kadar kullandığım en iyi mouse oydu.

Lynshe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasan Sümbültepe
Aktif şekilde 2 aydır Attack Shark x3 kullanıyorum amazondan almıştım herhangi bir problemim yok gayet güzel şarjda da kullanılabiliyor

Berk05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Berk Yalav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elim orta boyutta uyar mı peki? Orta-uzun arası yani palm grip deniyor sanırım bana uyar mıdır çünkü küçük mouse elimi rahatsız büyük mousede yavaş hissettiriyor. Tavsiyen için teşekkür ederim beyaz bir sistem toplamayı düşünüyorum steelseries beyazı olmadığı için attack shark'a karar verdim.
Attack shark x3 çok tavsiye ediliyor. Bunu tercih etmen iyi olur.
Rival 3 de 2 yıl kullandım memnundum aslında.
Ben çok anlamadığım için rival 3 güzel geliyordu.
Çünkü bu zamana kadar kullandığım en iyi mouse oyd
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aktif şekilde 2 aydır Attack Shark x3 kullanıyorum amazondan almıştım herhangi bir problemim yok gayet güzel şarjda da kullanılabiliyor
Peki skatezleri nasıl? Bazıları kalitesiz ve güzel kaymıyor diyor yada Mousepadinin iyi olması gerekiyormuş, iyi ve kötü yanları olarak yazabilir misin bana?

Bünyamina

80+ Gold
Benim elimde orta uzun arası rival 3 e aşırı uyum sağlıyordu. Bu mouse küçük kalabilir ama tasarımından dolayı kurtarır.

Lynshe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Hasan Sümbültepe
Elim orta boyutta uyar mı peki? Orta-uzun arası yani palm grip deniyor sanırım bana uyar mıdır çünkü küçük mouse elimi rahatsız büyük mousede yavaş hissettiriyor. Tavsiyen için teşekkür ederim beyaz bir sistem toplamayı düşünüyorum steelseries beyazı olmadığı için attack shark'a karar verdim.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki skatezleri nasıl? Bazıları kalitesiz ve güzel kaymıyor diyor yada Mousepadinin iyi olması gerekiyormuş, iyi ve kötü yanları olarak yazabilir misin bana?
Kullandığım mousepad kaliteli bir şey değil fakat herhangi bir kayma açısından sorun yaşamadım. Oyun oynarken veya günlük kullanımlarımda bir sıkıntım yok. Gayet kullanışlı tavsiye ederim.

Top Bottom