Neler Yeni

Avanos anadolu lisesinde edebiyattan kalırsak siniftan mı kalırız?

KaRa BeLa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege Ünal
Avanos anadolu lisesinde okuyorum. 9.sınıfa gidiyorum ve bu dönem edebiyatım gerçekten kötü geçti ve 35 almısım. Ben dönem ortalamamı 50 üstü tutsam edebiyat ortalamam 50 altı olsa sınıfta kalırmıyım?

Yasin Çınar

80+ Bronze
herhalde kalırsan sorumluluk sınavına giriyorsun diye biliyorum, ama tam emin değilim hocalara sor bence. Zaten hocanın ilk seneden edebiyattan bırakcağını zannetmiyorum sözlüleri yüksek verir geçirir bence

Kara*

80+ Silver
Sınıfta kalmıyorsun normal ortalaman 50 üstündeyse geçiyorsun zaten. Edebiyat ortalaman 50 civarını geçmiyorsa sorumluluk sınavına giriyorsun sınıf atlıyorsun sorun yok yani. Ama tavsiyem sorumluluğa kalma uğraşırsın baya sıkıntılı baya.

Kara*

80+ Silver
+Olarak hocam edebiyat sorumluluk hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz. Lise döneminde hocayla kavga edip 12 sınıfa kadar sorumlulukla uğraşan birisiydim.

dalgakıran06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Enes
edebiyattan geçmen gerek baraj dersidir geçemezsen sorumluluk sınavı olur diğer sene tek sınavdır ama konu geniştir zordur dersine çalışmanı öneririm. edebiyat öğretmeniyim

melidoas6

80+ Silver
Lisenin adını neden belirtme ihtiyacı hissettin Anadolu lisesi. Sorumlu olarak geçersin yıl sonunda sınav yapar hocan geçersin o dersi vereceksin her şekilde

KaRa BeLa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ege Ünal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
+Olarak hocam edebiyat sorumluluk hakkında sorunuz varsa sorabilirsiniz. Lise döneminde hocayla kavga edip 12 sınıfa kadar sorumlulukla uğraşan birisiydim.
Şaşırdığım konu bizim edebiyatcı bize kızdığında sizi sınıfta bırakırım diye tehdit ediyordu. Sözlü notlarından ve yazılılardan kazık sormaktan bahsediyordu. Bizim sınıftaki çoğu kişide edebiyattan kalırsan sınıfta kalırsın diyor. Yalan mı yani bunlar hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Lisenin adını neden belirtme ihtiyacı hissettin Anadolu lisesi
Dalgınlığıma gelmiş?

melidoas6

80+ Silver
Yıl sonu obp en 50 ve üzeriyse üst sınıfa geçersin. Ders bazlı 50 altı ortalama olursa sınavına gelecek yıl tekrar girersin. Sizi kandırmış hocanız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,456
Üyeler
156,493
Son üye
pixsel9dev
Top Bottom