Neler Yeni

Avrupa maçlarının tamamı exxen'de mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan sert
Arkadaşlar sadece fenerin maçlarının exxende olduğunu biliyorum fakat tüm maçlar mı orada? Yani sadece temsilcilerimiz mi yoksa tüm maçları mı ?

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
Arkadaşlar sadece fenerin maçlarının exxende olduğunu biliyorum fakat tüm maçlar mı orada? Yani sadece temsilcilerimiz mi yoksa tüm maçları mı ?
sade şampiyonlar ligi tüm takımlar dahil

Alfha13

80+ Silver
Avrupa Ligi de Exxen'de diye biliyorum ben.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Süperlig maçları sanırsam sadece.
Yazık ya yurt dışında bedava izlemesi biz bin tane uğraş veriyoruz izlemek için yazık.
Ama keşke Bein Sport'Un tüm maç içeriklerini yayınlasa da görse milletin her ay 100'lerce TL'sini sömürürken berbatlığını.

Alfha13

80+ Silver
Yazık ya yurt dışında bedava izlemesi biz bin tane uğraş veriyoruz izlemek için yazık.
Ama keşke Bein Sport'Un tüm maç içeriklerini yayınlasa da görse milletin her ay 100'lerce TL'sini sömürürken berbatlığını.
Süper Lig BeIN'de değil mi? Ortalık iyice karıştı:)

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Alfha13

80+ Silver
Nefret ediyorum o paragözlerden.
Kalite 0 ama parayı istemeye gelince 5 yıldızlı sistem parası alıyor.
Süper Lig'i kaybetseler batacaklar zaten. 100 kanala 100 lira ödüyorduk, şimdi 50 kanala 100 lira ödüyoruz. İzlediğim dizileri sezonun ortasında kaldırıyorlar, izlediğim kanalları tek tek kaldırıyorlar, her geçen günü verdikleri hizmeti azaltıyorlar ama günün sonunda senden aldıkları değişmiyor. İnşallah Süper Lig'i de kaptırırlar da batarlar, gerçi o zaman Exxen'e geçer. O daha mı kötü olur, bilemedim.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Süper Lig'i kaybetseler batacaklar zaten. 100 kanala 100 lira ödüyorduk, şimdi 50 kanala 100 lira ödüyoruz. İzlediğim dizileri sezonun ortasında kaldırıyorlar, izlediğim kanalları tek tek kaldırıyorlar, her geçen günü verdikleri hizmeti azaltıyorlar ama günün sonunda senden aldıkları değişmiyor. İnşallah Süper Lig'i de kaptırırlar da batarlar, gerçi o zaman Exxen'e geçer. O daha mı kötü olur, bilemedim.
Bunu demekten nefret ediyorum ama türk kazansın.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,728
İsim
Mert Can Ergün
Şampiyonlar Ligi uefa avrupa ligi konferans ligi sadece exxen de fenerbahçe bjk gs dahil

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Hakan sert
Nasıl yani ? Bundesliga, Premier lig, Seria A, La Liga... bu liglerin maçlarını izlemek ücretsiz mi :eek:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,472
Üyeler
140,205
Son üye
mekbeast
Top Bottom